Лобода розповіла, де в неї місце релаксу

1 лютого 2007, 19:15

Світлана Лобода, яка зовсім нещодавно повернулася з Індії, де вона встигла зіграти у боллівудському фільмі, явно перейнялася культурою цієї країни. Буддистські мотиви вона перенесла в інтер'єр свого помешкання.

"Великий бежевий диван - це головна персона мого будинку. Саме на нього в першу чергу хочеться впасти, коли влітаєш у квартиру. Він багато чого пережив", - розкриває свої маленькі таємниці Лобода.

У просторій квартирі розмістилися вітальня, кімната для відпочинку і спальня.


"Тут я відпочиваю, тому кольори підібрані спокійні, такі, які пом'якшують мій темперамент", - ділиться вона.

Фото "Бліка"

Звісно, знайшлося тут місце і для музичної апаратури та домашнього кінотеатру. Співачка запевняє, що саме в цій кімнаті вона відпрацьовує вокал перед концертами.

На кухні також меблів не надто багато.

"На кухні важливих предметів не так багато, їх два - холодильник і мікрохвильова піч. З одного я звичайно дістаю, в інший кладу. Через відсутність того самого часу часто доводиться розігрівати на швидку руку, а не готувати", - пожалілася екс-"ВІА-Гра" в інтерв'ю "Блік".

Власне, у тому ж самому холодильнику розмістилося і все необхідне для наведення марафету - креми, маски, помади і тому подібне.

Фото "Бліка"

А у кімнаті для відпочинку одним з найцікавіших елементів є світильник з бамбуку, що теж навіяно далекою Індією.

Власне, кожна кімната виконана в еклектичному стилі - це змішання різних культур. Прикладом, спальня виконана в злегка венеціанському стилі. Ліжко Лободи знаходиться за огородженням, до нього піднімаєшся по сходинках, виходить, що воно на підвищенні, а невеликі віконця створюють ауру вежі в модернізованій фортеці.

А от ванна кімната, за переконанням співачки, це місце релаксу.

"Для того, щоб швидко прийти у форму, я використовую душ, а для того, щоб поліпшити свій настрій, - джакузі", - розповіла співачка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів