В обличчя "Тайду" два будинки, але не вистачає коня

1 лютого 2007, 12:18

Антон Мухарський відомий багатьом як загадковий чоловік, що вривається в українські домівки з пропозиціями попрати біле, а тоді на всю країну через камеру погрожує: "Як?! Ви ще не користуєтесь Тайдом?! Тоді ми йдемо до вас!".

Фото "Бульвар"

Ще більшої популярності актору театру імені Лесі Українки додав клуб "Майдан", який Мухарський організував після помаранчевої революції.


Уся аура та стилістика тих листопадових й грудневих днів перенеслася туди: намети, прапорці, розписані стіни з обличчями політиків і просто народу з Майдану Незалежності.

А нещодавно Антон розпочав кар'єру співака - у стилі кантрі. Зміна амплуа наштовхнула Мухарського і на зміну імені, принаймні сценічного.

Відтепер "злокохучий мен" і батько третьої дитини телеведучої Сніжани Єгорової виступатиме під новим сценічним ім'ям – Антін Мухарський.

Стиль кантрі проник не лише на сцену до артиста, але й до його сімейного гніздечка під Осокорками. Ще в Антіна є другий будинок, який він спорудив сам під Васильковом, на хуторі Рогулі посеред лісу.

У першому будинку, придбаному на пару зі Сніжаною, всі кімнати, за винятком дитячої, яка зроблена у дусі хай-тек, так би мовити кантризовані.

Над інтер'єром працювало все сімейство включно із мамою Мухарського. Центральний елемент будинку - зелена гіпсокартонова стіна з підсвічуванням, де розміщено всю домашню апаратуру зіркової парочки.

Фото "Блік"

"Це моя ідея і мій дизайн!", – гордо заявив Антін, слова якого наводить "Блік". Також коло будинку є і симпатичний майданчик для барбекю з каміном.

Другий будинок також виконано у стилі кантрі. Там є барна стійка, грубі столи і чорно-білі фотографії з часів освоєння Дикого Заходу.

Ковбой Антін їздить туди кожен уікенд. Коло хатини сад у 50 соток, однак садівництвом Антін не займається. Натомість полюбляє попаритися у власній лазні, половити рибу та позбирати ягоди.

Фото "Блік"

А ще "мен" Мухарський із задоволенням бавиться із сусідською худобою: вправно доїть корову та підгодовує поросяток. Однак мріє артист мати власного коня, оскільки зазвичай йому доводиться брати коня "на прокат" у сусідів або на іподромі.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів