Могилевська проміняє Яму на ліжко

30 січня 2007, 11:49

Днями у французьких Альпах скінчилися зйомки чергової, хоча й трішки видозміненої програми "Ігри патріотів".

Як виявилося, такий активний відпочинок приніс українській команді не лише незабутні враження, але й декому – серйозні травми. Тепер Наталія Могилевська ще не скоро зможе скласти компанію у танці Владу Ямі...

На зимові "Ігри" з України у Францію висадився "десант" учасників шоу "Танці з зірками". Наша команда складалася з Руслани Писанки, її партнера по танцях Миколи Коваленка, Наталії Могилевскої, Влада Ями, Ані Седокової, дуету "Алібі", El-Кравчука, Володимира Горянського, Бориса Барського, а також Дмитра Лаленкова.


Тішить, що хоча б наші зірки естради й телебачення цієї аномально теплої донедавна зими змогли порадувати себе по-справжньому зимовим відпочинком, отримавши нагоду позмагатися у різних традиційних для цієї пори року видах спорту.

Фото з офіційного сайту Гордона

Їм пощастило і на лижах побігати, і на собаках поїздити, і на скелі дертися, і у великих надувних кулях "зорб" зі сніжних гір спуститися.

Однак не обійшлося без неприємностей. У ході зйомок забилася Наталія Могилевська. Вона отримала серйозний вивих ноги, коли брала участь у конкурсі "Бетмен".

Насправді весь конкурс полягав у тому, щоб забігти по обмерзлій горі нагору і забрати звідти прапорець, який знаходився під потужним вентилятором.

Та, вочевидь, Наталя поки що не набула ані здібностей Бетмена, щоб легко злетіти вгору і вниз, ані здібностей Спайдермена, щоб, ніби павук, вправно чіплятися за плоскі поверхні.

А оскільки навіть у звичайному лижному костюмі виконати таке завдання було річчю не простою, то півтораметрові крила, які було закріплено на кожному з учасників, та ще й слизька пластикова тарілка, примотана на одній підошві, ще більше ускладнили процес.

Отже, Могилевська потрапила під сильний струмінь повітря і скотилася з гірки, пошкодивши ногу, пише "Комсомольская правда в Украине".

Фото Анни Андрієвської

І хоча лікарі вчасно надали Наталі медичну допомогу, наклали їй тугу пов'язку, але тепер співачці на цілий місяць заборонили активно рухатися.

Тож Могилевська мусить протягом місяця дотримуватися постільного режиму, що, певно, для артистки буде не так то й легко, зважаючи на той активний спосіб життя, який вона веде останнім часом.

Та ще й Влад Яма тепер буде позбавлений задоволення потанцювати зі своєю партнеркою по "Танцях із зірками".

До речі, Могилевська, беручи участь у танцювальному проекті, застрахувала свої ноги на 500 тисяч доларів. Тож вивих мав би принести їй непогані дивіденди...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів