Зеленський від танців перейшов до боксу

24 січня 2007, 19:32

Нещодавно стало відомо, що з лютого на телеканалі "Інтер" розпочнеться трансляція нового телевізійного проекту під назвою "Бійцівський клуб".

Оригінальна ідея проекту належить найвеселішим українським хлопцям - "Студії Квартал 95".


Отже, задум квартальщиків полягає в тому, що на імпровізований ринг виходитимуть люди і битимуться. От тільки в хід вони пустять не кулаки, а гострі язики: основним спортивно-бойовим снарядом будуть жарти.

Тобто так звані "боксери", а насправді професійні гумористи – колишні та дійсні КВН-щики виходитимуть на справжній ринг у бійцівських халатах і протягом 3-4 хвилини будуть жартувати перед глядачами.

Спортсмен "Лисий"-Кошевой: будь готовий! Завжди готовий!

Проте, ведучим шоу, що цікаво, стане не Володимир Зеленський, як того можна було б очікувати, з огляду хоча б на авторство проекту. Ним стане популярний репер Серьога, якому доведеться працювати у стилі коментаторів професійних боїв.

"Ми шукали ведучого, який би був у дошку наш", - пояснює Зеленський, слова якого наводить "Комсомольська правда в Україні".

Сам Серьога розповідає, що, коли йому запропонували взяти участь у шоу "Бійцівський клуб", він одразу погодився, оскільки, за словами репера, програма має саме його, хіп-хопівську стилістику.

Окрім того, ніколи не завадить підняти власний рейтинг участю у гарному проекті: це, як сподівається Серьога, зробить його ще більш модним і популярним.

Серьога "свій у дошку". Шарж Андрія Волкова

Вдалість та якість гумору оцінюватиме журі, до складу якого увійдуть відомі спортсмени. А коментарі до оцінок журі супроводжуватиме суто професійною боксерською термінологією, як то хук, апперкот, нокдаун, нокаут і т.п.

Як і у "Танцях з зірками", у "Бійцівському клубі" глядачі на ряду з суддями також зможуть оцінювати виступи гумористів.

Вони повинні будуть відправити SMS на номер тих учасників шоу, які їм найбільш симпатичні.

А наприкінці бійцівського сезону найактивніший глядач одержить новенький "бумер" від ведучого шоу Серьоги.

Може, навіть, чорний – як у пісні.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів