Екс-ВІАГра знялася в іноземному блокбастері

18 січня 2007, 17:55

Графік роботи і відпочинку зірок естради відрізняється від графіку пересічної людини, яка не має жодного відношення до сфери шоу-бізнесу.

У той час, як більшість звичайних українців відпочиває за новорічним чи різдвяним столом, зірки відпрацьовують свої гонорари на корпоративних вечірках та інших святкових заходах.

Пора відпочинку для людей шоу-бізнесу, як правило, настає вже пізніше. У пошуках релаксу вони їдуть за кордон та на різноманітні курорти.


Прикладом, екс-ВІАГра Світлана Лобода вже на початку січня поїхала до Індії, де відвідала відомі пляжі Гоа, спробувала навчитися індійським танцям, добувати кокоси, а також взяла участь у зйомках чергового боллівудського блокбастера.

Співачка вирішила не витрачати час даремно, не лежати цілими днями на пляжах. Вона відмовилася від готелів класу люкс і попрямувала вивчати країну. Зупинялася Світлана у хатинках місцевих жителів.

Намагаючись підкорити небезпечну природу Індії, Лобода постраждала від медузи, що її вжалила, і стала однією з перших жінок, яким вдалося видертися на високу пальму і добути кокоси.

А найприємнішою подією для Світлани стало знайомство з одним із індійських режисерів - Басові Бхаттачарія, який саме відпочивав і працював на той момент у селі Кандолім.

Бхаттачарія, роззнайомившись із Лободою, одразу запропонував їй знятися у фільмі, робота над яким стартувала кілька місяців тому. Близько двох днів співачка розучувала індійські танці з хореографом-постановником.

Завдяки шоу, костюмам та іншим акторам Лободі вдалося на короткий час відчути себе справжнісінькою індійською жінкою.

Фотографії прес-служби Світлани Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів