Новий рік у політиків: несудимі друзі Піскуна і Кушнарьов на санчатах

П'ятниця, 29 грудня 2006, 15:20

П'ятниця, 29 грудня – ще робочий день, але більшість людей вже сидять на валізах, щоб якомога скоріше чкурнути подалі від роботи і звичного оточення на всі новорічні свята.

Не виключенням, звичайно, виявилися і українські політики. TabloID спробував упіймати всіх, хто ще однією ногою залишається в Києві, щоб дізнатись про їх плани на новорічну ніч.

Так, один із багаточисленних кумів президента Давид Жванія зібрався на Новий рік до Італії, на "один немодний гірський курорт". "Я вже п'ять років туди вожу своїх дочок, вони разом катаються на лижах", - розповів "нашоукраїнець".

Також за кордон, але не так далеко, зібрався соратник Віктора Януковича Євген Кушнарьов.

"На новорічні канікули поїду в Словаччину, в Татри – в один з готелів. Там все в простому, національному стилі – я уже одного разу там відпочивав", - розповів він TabloID.

"Уявляєте собі картину: санчата поперед мене, а я "автономно", на м'якому місці". Фото Анни Андрієвської

"Знаю, що там є траса для санчат, планую спускатися. Буває, що доїжджаю до кінця на санчатах, а буває, що санчата їдуть попереду мене", - додав депутат.

Не залишати межі рідної країни вирішив екс-генпрокурор, а нині депутат-"регіонал" Святослав Піскун. Цього року Новорічну ніч він вирішив святкувати у Криму. Каже, друзі зняли апартаменти в "Поляне сказок".

На питання, з якими саме друзями він збирається святкувати, Піскун пожартував, що "вони - несудимі".

"Я вам документи покажу: мої друзі несудимі!"

У свою чергу ще один кум Віктора Ющенка Петро Порошенко вирішив цього року не вдаватися до реформ і відсвяткувати Новий рік так само, як останні 15 років поспіль: "З батьком, дружиною, дітьми".

"Не виключено, що будемо це робити в лісі, і ми будемо ходити навколо ялинки", - зауважив "шоколадний король", чиї солодощі під час свят будуть йти "на ура!".

Втім уже з другого січня і до старого Нового року Порошенко збирається на Закарпаття. До речі, неподалік розташована дача глави секретаріату президента Віктора Балоги.

Туди ж - "на Захід!" збирається соратник Юлії Тимошенко, яка полюбляє на свята просто зникати, Олександр Абдуллін.

На канікулах він поїде кататися до Буковелю. "До цього кілька разів був в Австрії, і жодного – в Куршавелі", - зізнався Абдуллін.

А депутат від "Нашої України" Олексій Кучеренко збирається на канікули до Еміратів – у Дубаї. "Чотири-п'ять годин літаком, швидко і досить недорого, якщо не лізти в супердорогі готелі типу Будж Аль Араб", - розповів про причини свого вибору Кучеренко.

За словами депутата, найкращим подарунком для нього у ці дні була б "футболочка, в якій я міг би ходити до спортзалу". При цьому він розповів, що вже має "велику колекцію футболок, друзі привозять форму футбольних клубів або збірних з-за кордону".

Ну а найбільший скандаліст України Михайло Бродський разом з кумом Дмитром Чекалкіним збирається до Ізраїлю - в Елат. "Будемо придумувати нові сюжети "веселих яєць" про Льоню-космоса. Спочатку ми хотіли для Черновецького взяти прототипом Льоню з фільму "Бригада", але передумали - на користь Луї де Фюнеса зі стрічки "Прибулець із космосу", - розсміявся Бродський.


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів