Литовченко віддає свої речі дочці, а Мурик – сусідці

Четвер, 21 грудня 2006, 10:15

Здається, останнім криком моди серед політиків та інших публічних людей стали вихваляння своїми обновками, їх кількістю та тим, скільки їх взагалі носять.

Можливо, першою у цій черзі опинилася майбутня мамуся і водночас – помічниця мера Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька. Вона розповіла, що в її шафі стоїть близько двохсот пар взуття, деякі з яких вона жодного разу не вдягала.

Вона також зізналася, що речі, які довгий час не носить, раніше роздавала співробітницям по "Правекс-банку".

У свою чергу, власниця модельного агентства "Карін" Влада Литовченко свої речі віддає не комусь на стороні, а своїй 17-річній дочці Маргариті, пише "Блік".

Литовченко з молодшою дочкою на балу в Національній опері. Фото Анни Андрієвської

Влада дуже не любить, коли в її гардеробі хтось риється, отму не дозволяє доньці носити речі без дозволу. Втім, кутюрні речі та сумочки просто так не роздаються, адже "вони з моди не виходять".

Водночас, у Литовченко є "свої таракани у голові": панчохи вона одягає лише один раз, а потім викидає.

Мурик із гурту "ГрінГрей" особисто відносить свої недоношені речі сусідці, що живе на другому поверсі у його під'їзді.

Співак Олег Скрипка, як він сам стверджує, віддає "беушні" речі зі свого гардеробу "батькам у село та родичам, яких у мене багато".

Уявіть когось із родичів Скрипки у цій кофтинці на сапанні городу. Фото Дмитра Перетрутова

Тая Повалій просто роздарює речі. Причому, не тільки знайомим. Зірка щиро радіє, якщо комусь ці речі подобаються, адже, за її словам, "деякі сукні, спідниці, брюки надівала по разу, а деякі так – їх ніхто не чіпав".

Особливе захоплення викликають зізнання Тетяни Нєдєльської та Дмитра Коляденка, які заявили, що у них "барахла" немає, бо купують вони тільки те, що можна носити все життя.

Звучить це підозріло – цікаво було б побачити Нєдєльську в сукні десятирічної давнини чи Коляденка в кедах, що були куплені на першу зарплату.

Віддається сукня Галліни, яку вона одягнула віддразу після розлучення! Налітай!

Співачки Галліна та Наталя Могилевська пожалілися, що їхні обновки ледь доживають у шафі до першого прання – після прем'єрного виходу у світ за свіженькою річчю вишиковується ціла черга рідних та близьких.


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів