"Професійна міс" з України стала королевою

Четвер, 14 грудня 2006, 11:18

"Все профессии нужны, все профессии важны". Складається враження, що українка Діана Старкова придумала свою власну професію – завсідниця конкурсів усіляких "місок".

Причому вона не просто там світиться, але й привозить перемоги: у 2004 році Діана стала "Міс бікіні", у 2006 – "Міс Футбол". Тепер ця колекція поповниться ще одним титулом.

TabloID писав, що Старкова поїхала до Німеччини для участі у конкурсі "Королева світу – 2006". Протягом десяти днів за головний титул боролися дівчата із 54 країн світу, до фіналу дійшли лише 38 з них.

Пізно ввечорі 12 грудня міжнародне журі оголосило нову "Королеву світу" – представницю Куби Лізетту Гарсія. Вона 21-річна студентка, яка зараз живе та навчається у США.

У свою чергу європейське журі конкурсу, серед яких був нащадок королівської сім'ї і принц-наступник Німеччини, із 28 представниць Європи обирало свою королеву, якою і стала українка.

Разом з титулом "Королева Європи - 2006", дипломом і короною Діана Старкова отримала грошовий приз і річний контракт переможниці. Першим заходом, на який її запрошено згідно з контрактом, є Віденський імператорський бал, який проходитиме в столиці Австрії 31 грудня 2006 року.

Діана також стала власницею головного призу спонсора конкурсу – косметичної компанії Payot France. Не залишився непоміченим і її національний костюм українки. Серед п'яти інших його відібрали для зйомки каталогу конкурсу на наступний рік.

Протягом кількох днів конкурсу дівчата-учасниці встигли побувати у чотирьох містах Німеччини, відвідати Різдвяний ярмарок, гірськолижний комплекс, телевізійне шоу популярного ведучого Стефана Рааба та взяли участь у низці прийомів і шести балах.

Усі фото Star Model Group


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів