Суддя "Танців з зірками" танцював для Сталіна та Далі

21 листопада 2006, 13:04

Українським глядачам, які вже не перший тиждень стежать за спробами українських співаків наблизитися до професійних танцюристів, відомо про учасників "Танців з зірками" майже все. Однак таємницею залишаються не тільки ухвалення оцінок журі, але і самі судді.

Виявляється, один із них, Григорій Чапкіс, відомий усьому світу, а ще він танцював для Йосипа Сталіна та Сальвадора Далі.

Так, у 1945 році 15-річний Гриша виступав з ансамблем "Трудових резервів" на концерті у Москві, де був присутній сам Сталін.

Один із "шанувальників" Чапкіса - Коба

Коли ж у запальній присядці в'юнкий хлопчисько вирвався на авансцену, Йосип Віссаріонович не стримався - підійшов до сцени, підхопив його на руки і одразу подарував йому годинник заводу імені Кірова.

Трохи пізніше Чапкісу вже як танцюристу ансамблю Вірського своє захоплення висловив сам Сальвадор Далі. Він, побачивши знаменитий чапкінський "Повзунець" прибіг за куліси і викликнув: "У тебе в ногах сховані чудо-машинки!".

"У вас у ногах машинки - дайте-но креслення"

Сам же Григорій Чапкіс останнім часом зізнався, що всенародну популярність він здобув тільки нещодавно – завдяки суддівству в проекті "Танці з зірками", пише "Блик".

"Мене почали впізнавати на вулицях, у магазинах. Скрізь. У проекту дуже багато шанувальників. Проект прийняли у народі в повному сенсі цього слова. Кожен третій українець дивиться цю програму. У кожній танцювальній школі міста стало втричі більше учнів", - розповідає Григорій Миколайович.

За "Повзунець" Чапкіса називали "Маестро присядки". Фото з сайту "Бульвар"

Зараз Григорій Чапкіс ще і головний танцмейстер Віденського балу – найграндіознішого світського заходу в Україні, що відбудеться 1 грудня в Національній опері.

Він переконаний, що цього разу танцювати на балі будуть не тільки професіонали, але і зірки, журналісти і навіть діти.

Для цього він зараз дає уроки танців усім запрошеним на бал. До речі, навіть на балу Чапкіс не розлучиться з улюбленим проектом – учасники "Танців із зірками" представлять свої найкращі номери.

Фото на титулі узято з сайту "Версії"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів