Чоловік Писанки більше не впізнає її "на дотик" у темряві

10 листопада 2006, 18:50

Здається, у боротьбі із зайвою вагою назріває революція. І автором її може стати найвідоміша українська "пампушка" Руслана Писанка.

Оскільки самій Руслані схуднути допомогла участь у телешоу "Танці з зірками", то саме румбою, танго і самбою вона пропонує "лікуватися" всім іншим.

Справа в тому, що за час участі в шоу Руслана схудла на 25 кілограмів! Та й взагалі, танці повністю змінили подальші плани артистки та її партнера. Тепер тренер Писанки Микола Коваленко не збирається повертатися в рідні Черкаси - хоче почати зі своєю підопічною нову справу.

По закінченні виступів у популярному телепроекті Руслана і Микола мають намір відкрити в Києві школу бальних танців для охочих схуднути.

"Ми хочемо, щоб люди зрозуміли: схуднути реально. Я займаюся за нашою методикою і результат помітний. Сама не очікувала, що таке можливо, але моє тіло молодіє, стає гнучким, пружним. І найголовніше - не треба обмежувати себе в їжі! Їсти можна все, залишаючись підтягнутою, чарівною і звабною", - каже Руслана в інтерв’ю "Фактам".

Раніше Писанка перепробувала собі всі можливі і неможливі дієти і вправи - займалася йогою, фітнесом, аеробікою, але "не відчувала від цього ніякої радості".

"Просто дисципліновано виконувала рухи: назад, вниз. Може, інші люди вміють наповняти їх якимось змістом, але в мене це не виходило. А танці - зовсім інша справа. Тут є людина, з якою ти взаємодієш, емоції, гра. Фізичні навантаження великі, але відчуття радості тебе не залишає. Та й навчитися танцювати - саме по собі здорово!", - каже Руслана.

А тепер навіть судді помічають, з якою легкістю вона виконує танцювальні па.

"Незважаючи на пишні форми, у Руслани є легкість. І вона не залежить від ваги", - каже суддя "Танців з зірками" Вадим Єлізаров.

Але, здається, якщо Писанка й надалі так завзято боротиметься зі своїми формами, у неї можуть виникнути проблеми іншого характеру.

Руслана каже, що останнім часом чоловік не впізнає її "в темряві на дотик", бо звичні "стратегічні об’єми" кудись зникли.

А от сама артистка – щаслива як ніколи. "У процесі тренувань я позбулася усяких гидот, шлаків. Ми ж усі зашлаковані: живемо в закурених містах, харчуємося незрозуміло чим...", - пропагує Руслана.

А поки Писанка танцює, усі охочі поборотися із зайвими кілограмами перебувають в очікуванні відкриття її танцювальної школи.

Усі фото з сайту "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів