У Могилевської не ноги - а півмільйона доларів

9 листопада 2006, 15:24

Після того, як у житті співачки і телеведучої Наталі Могилевської з'явилися танці і цікавий партнер, вона вирішила застрахувати свої ноги.

До неї на такий крок роки два тому зважилася менш популярна співачка Астрая – свої ноги вона оцінила у 200 тисяч доларів. Ноги ж Могилевської потягнули на півмільйона доларів, пише "Комсомольська правда" в Україні".

"Думка подбати саме про цю частину тіла мені прийшла після того, як під час танцювальних тренувань я пошкодила собі коліно", - пояснила Могилевська.

Ніжки, кожна на 250 тисяч доларів. Фото XXL

"Після цього я і застрахувала свої ноги на 500 тисяч доларів. Правда, за це мені потрібно буде заплатити чималий внесок - 50 тисяч доларів", - додала вона.

Чому Могилевська застрахувала саме ноги, а не, скажімо, голос, Наталя пояснювати не захотіла.

Хоча, зазвичай, зірки плекають саме ту частину свого тіла, якою вони заробляють собі на життя. Можливо, Наталя вирішила стати професійною танцівницею?

Втім ні Могилевська, ні Астрая не були першими в експериментах страхування своїх окремих частин тіла або достоїнств. Першою з українських зірок шоу-бізнесу застрахувала себе Таїсія Повалій.

Зокрема, у 2003 році співачка застрахувала свій голос на 1 мільйон гривень. Зважитися на такий крок її змусив неприємний випадок на концерті у Лівані, коли вона втратила голос.

Голос на мільйон доларів. Фото "Блик"

Контракт співачки тривав усього один рік. Після цього чоловік Повалій Ігор Ліхута пояснив, що Тая вирішила угоду не продовжувати.

У свою чергу друг сімейства Ліхути і Повалій Микола Басков застрахував не тільки свій голос на 2,5 млн. доларів, але й обличчя - на 3 мільйони.

Цікаво, що обличчя співак оцінив набагато дорожче. Очевидно, з тих міркувань, що якщо він стане некрасивим, то ніякі вокальні дані йому вже не допоможуть.

Український акордеоніст Ігор Завадський вирішив застрахувати руки, після того як захистив дівчину від хуліганів біля під'їзду - і зламав палець. Свої руки музикант оцінив у 1 млн. гривень.

Втім, розцінки, як і фантазія, вітчизняних зірок у порівняння зі світовими зірками, звичайно ж, не йде. Виявляється, американський режисер Стівен Спілберг просто застрахував своє життя на 1,2 млрд. доларів, співачка Дженніфер Лопес - попу на 300 мільйонів доларів, модель Клаудіа Шиффер - обличчя на 5 мільйонів доларів, а Мадонна - груди на 1 мільйон.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів