Сина Януковича вибили з п'єдесталу

6 листопада 2006, 12:27

Після того, як депутати почистили ряди міністрів і прибрали з ясних очей Віктора Януковича двох кабмінщиків-нашеукраїнців, народні обранці вирішили відвести душу і подалися поганяти кулі.

Традиційний турнір з більярду серед нинішніх та колишніх депутатів провели у четвер у більярдному закладі "Статус" на запрошення депутатського клубу "Парламент".


Зелений колір личить Януковичу-молодшому

Профі-більярдист Олександр Мороз, коли став спікером, перестав відвідувати такі заходи, але й без нього видовище видалося захоплюючим, пише "Газета по-киевски".

Цього разу син прем'єра, кішка якого нещодавно привела п'ятьох кошенят, виборов тільки друге місце. Першим став "есдек" Вадим Місюра, а третім – Віктор Мусіяка та бютівець Сергій Сас.

На початку грали парами. У день змагань депутати відкатали по три партії, до двох перемог. У фіналі, де перейшли на одиночний розряд, "есдек" Місюра обіграв регіонала Януковича-молодшого.

"Дайош перше місце!"

За сина прем'єра уболівали найбільше – на подібному турнірі у червні він посів перше місце. Віктор Вікторович навіть зізнався, що грає у більярд з 12 років і раніше "мав забобони – обов'язково треба було закотити в лузу кулю з певною цифрою, незалежно від того, виграє чи ні".

Невідомо, чи скористався Янукович-молодший цим принципом і цього разу. Однак друге місце і чохол для кию з кодовим замком він у результаті заробив.

Дела давно минувших дней...

А переможець розжився києм ручної роботи та ваучером, що дає право на придбання більярдного столу з 20% знижкою, а такий стіл може коштувати близько 4 тисяч доларів.

Знавці кажуть, що більярд вже котрий рік поспіль є найпопулярнішою серед політиків грою і навіть Кучма нещодавно замовив собі новий більярдний стіл.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів