Песик Ніколаєнко вчить російську мову

3 листопада 2006, 10:49

Справжні друзі не обов'язково повинні бути великими. Так, національний директор конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Саша Ніколаєнко товаришує з малесеньким мальтезом, якого їй подарували американські друзі.

У той час, як кішка сина прем'єра Віктора Януковича, що нещодавно стала мамою, коштує 200-300 доларів, то щенятко породи мальтоз у Штатах коштує 5 тисяч доларів, пише "Блик".


Саша - майже чехівська дама з собачкою. Фото FHM

Оскільки маля дуже схоже на ведмежа Умку, Саша почала називати його Мішка, Мішутка або Мішаня.

Не дивлячись на те, що Мішаня американець, йому, як і хазяйці, доводиться жити між Україною та Америкою, тому йому все ж таки доводиться вчити російську. Команди "Сидіти", "Лежати", "Голос" він уже розуміє і виконує надзвичайно добре, однак свої капості припиняє, тільки почувши від "мами" "Stop it!".

Ніколаєнко дружить з американським мільярдером Дональдом Трампом

Цікаво, що у малечі є великий гардероб, особисті рушники, сумочки, власний перукар, стоматолог і навіть парфумерія. А нещодавно стрижка в одеському салоні краси для тварин обійшлася у 200 гривень. На додачу ще 300 – на шампуні, дезодорант та пудру.

"Досвіду стригти мальтезів у одеських майстрів немає", - розповіла Саша. "Спеціально летіти в Київ, тим самим зайвий раз утомлювати малечу перельотом – я не хотіла. Але настав час стригти його, я ризикнула і не жалкую", - додала Ніколаєнко.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів