Кучма на ювілеї у Баскова співав і зізнався в любові співачці Валерії

18 жовтня 2006, 10:46

Після того, як Леонід Кучма "пішов на пенсію" у нього, очевидно, з'явилося багато часу на усякі неформальні вечірки.

Так, у неділю він прибув в банкетний зал "Сафіса" на ювілей до, так званого, "золотого голосу" Росії Миколи Баскова, якого декілька років тому екс-президент нагородив званням народний артист України.


"Усе-таки я гарний український хлопець! У мене мама з Полтавщини, тому я дуже радий бачити в себе у гостях президента України", - сказав своїм гостям іменинник.

"Колишнього президента", - виправив його Кучма.

"А для мене колишніх не буває", - парував Басков.

Від Кучми Басков отримав золотий годинник ручної роботи, пише газета "Комсомольська правда в Україні".

Леонід та Людмила Кучми на святі пили переважно російську горілку, ласували фуа-гра, млинцями з червоною ікрою і на гаряче їли плов з баранини. Кучма навіть проголосив тост. Пив за талант співака.

Моя дружина каже: "Тобі б хоч трохи таланту Баскова, не пішов би в президенти!" За твій талант, Коля! Ти дуже рідкісна людина!"

Як тільки заграла музика, Кучма витяг свою дружину на танцпол. Особливо він витанцьовував під пісню російського гурту "Блестящие" "А я все летала". А ось Людмилі більше до вподоби був східний співак Араш.

У розпал вечірки Кучма попросив іменинника виконати разом із ним українську пісню "Ти ж мене підманула". Їм допомагали Таїсія Повалій та дружина екс-президента Людмила.

Пізніше, коли на вечірку із запізненням прийшла співачка Валерія, Кучма переключився на неї. "Як я вас люблю! Від імені всіх чоловіків хочу вам сказати, що ви не тільки красива, а й сильна жінка", - сказав він.

Заспокоїти Кучму змогла лише його дружина, вона взяла Леоніда Даниловича за руку та повела танцювати. З дня народження екс-президент поїхав вже під ранок.

Крім Кучми, у Баскова зібралося близько півтисячі представників московського бомонду, пише газета "Сегодня".

На Баскова прийшли Ігор Крутой, Алла Пугачова, Йосип Кобзон, Ілля Рєзнік, Дмитро Маліков, Анастасія Волочкова, Лайма Вайкуле, Володимир Винокур і Лев Лещенко.

Не обійшлося без оперних дів: Олени Образцової та Монсеррат Кабальє, яка з'явилася на свято з величезною делегацією іспанців.

Дарували ювіляру різне. Зазвичай, антикваріат. Дружина подарувала Баскову золоту каблучку з діамантом і золоту підвіску з гравіруванням: "Коханому чоловіку на тридцятиріччя".

Утім, відомо, що у Баскова практичне ставлення до подарунків. Зазвичай, він сам дарує гроші й іншим радить – завжди знадобляться.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів