На Майдані відлупцювали чоловіків у спідницях

11 жовтня 2006, 19:13

Чоловіків у спідницях, що пересуваються столицею невеликими групками, можна було помітити ще з початку тижня.

Усім, хто не цікавиться футболом, такі прибульці могли здатися підозрілими. Однак не треба лякатися – насправді, Київ окупували уболівальники збірної Шотландії, яка має грати зі збірною України в середу.


Усе починалося... не з кави, а з коли та пива

Продовжували чужою горілкою у рідних пляшках

Хоча більшість киян відмічали нормальну поведінку гостей, без ексцесів усе ж таки не обійшлося. Так, пізно увечері 10 жовтня у центрі Києва невідомі особи побили п'ятьох здорованів (інші не були помічені) у спідницях.

Інформація про інцидент, який стався з шотландцями, надійшла у вівторок о 22.50 до Шевченківського райвідділу міліції Києва від лікарів швидкої допомоги, які надавали допомогу потерпілим іноземцям, повідомляє УНІАН.

Водночас останні відмовлялися давати співробітникам міліції будь-які свідчення з приводу того, що з ними сталося, пояснивши, "як могли", що ні до кого не мають жодних претензій. Після надання їм необхідної медичної допомоги потерпілі, які зазнали легких тілесних ушкоджень, були відпущені.

Уболівальник начепив окуляри, щоб не бачити поразки своїх

Так вони спробували залякати українців. Дитячі забавки

За традицією, шотландці не носять під кілтами білизни...

Щоб уболівальникам обох команд не було самотньо, на матчі збірних охорону правопорядку безпосередньо на стадіоні "Олімпійський" забезпечуватимуть 1150 співробітників міліції та бійців внутрішніх військ МВС України. Крім того, міліція, "про всяк випадок", має у своєму розпорядженні певний резерв, зазначили у МВС.

Більш того, наглядати за гостями та господарями міста протягом останніх кількох днів довелося понад 2 тисячам правоохоронців.

Сюди входять охорона правопорядку на вулицях, супроводження офіційних делегацій до місць їх проживання, а також посилення охорони станцій метрополітену в центрі столиці.

Усі фото УНІАН-фотосервіс

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів