Українка стала подругою нідерландського Дракули

11 жовтня 2006, 12:04

Поки Україна ще тільки робить поодинокі кроки у створенні власних не тільки професійних, але й комерційних фільмів та дубляжах іноземних стрічок, українські актори продовжують торувати власні шляхи.

Уже повідомлялося, що польським кандидатом на премію "Оскар" у категорії "Найкращий неангломовний фільм" стала дебютна робота Славоміра Фабіцького "З повернутого".

Право представляти польський кінематограф перед Американською академією кінематографії стрічка виборола у 25 інших фільмів. Серед акторів, що зіграли головні ролі у фільмі – відома російська акторка, українка за походженням Наталія Вдовіна та Дмитро Мельничук.


Наталя Вдовіна - російська зірка українського походження. Е-ех...

Відомою світовому загалу Наталя стала після ролі у фільмі "Возвращение" Андрія Звягінцева, що отримав двох "Золотих левів" на Венеціанському кінофестивалі.

Фільм "З провернутого" уже демонструвався на Каннському кінофестивалі. Свою нагороду йому призначило Екуменічне журі. Також стрічка отримала визнання в Торонто (Канада) та на Фестивалі польських художніх фільмів у Гдині (Польща), повідомляв УНІАН.

Здається, у Софі є не тільки Дракула, а й ще якийсь дружок

І цікаві фото хлопчиків вона полюбляє...

У свою чергу, зовсім скоро, інший закордонний фільм за участю української акторки буде представлений на Міжнародному кінофестивалі "Shoot Me" у Гаазі, що є столицею Нідерландів.

Так, у головній ролі у голландській чорній комедії "Візит Родини Дракули" знялася українська акторка Галина Кияшко. Зокрема, вона грає подругу Дракули – Софі.

У Дракули тиха година

Робочий момент - приготування романтичної вечері

У кадрі голландської стрічки Кияшко опинилася не випадково. У 1992 році акторка закінчила тодішній Київський державний інститут театрального мистецтва, через шість років емігрувала в Нідерланди, вийшла заміж за голландця.

Прем'єра картини запланована на 28 жовтня, однак невідомо, чи побачить палку подружку Дракули український глядач.

Фото з офіційного сайту фільму "Візит Родини Дракули"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів