У Запоріжжі з'їли 236-кілограмовий торт, а Океан Ельзи посварився з журналістами

10 жовтня 2006, 17:07

На вихідних Запоріжжя відсвяткувало свій день народження. Якщо в суботу основні заходи відбувалися в різних нічних клубах, то в неділю урочистості перенеслись на вулиці. Але все спочатку.

У суботу в одному з нічних клубів для мешканців Запоріжжя виступав відомий ді-джей David Guetta. Це він наважився робити мікси на хіти таких груп, як Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd.

А також саме він виходить до публіки перед американською співачкою Мадонною.


У неділю вдень тисячі мешканців міста поласували 236-кілограмовим тортом.

Фото 5 каналу

Торт випекли у формі мосту через Дніпро, який будують у Запоріжжі. Обласному центру - 236 років, стільки ж важило і кулінарне диво.

Вагітна Глюкоза із задоволенням поспівала мешканцям міста

Увечері, в центрі міста на Фестивальній площі відбувся святковий концерт. У ньому взяли участь зарубіжні естрадні зірки "Ляпіс Трубецкой", "Глюкоза" та інші.

Губернатор Червоненко не зміг не відвідати свято Запоріжжя

Сумська між танцями встигла приїхати на урочистості

На концерті також побували губернатор Запоріжжя Євген Червоненко та колишні депутати, які не потрапили до будівлі під куполом - Людмила Супрун, Олександра Кужель та Сергій Бубка.

Супрун та Кужель теж вирішили сходити на концерт

На святі також була й Ольга Сумська, яка зізналась, що мешкала в Запоріжжі 15 років і ходила тут до школи.

Після розігріву, завершувала святковий концерт група "Океан Ельзи".

Усе б було добре, оскільки Вакарчук співав свої найпопулярніші пісні, але його тур-менеджер Георгій Сіняков так чомусь захищав співака від фотокореспондентів, що дійшов до крайнощів.

Він заборонив фотокорам працювати, погрожуючи проблемами, які він, мабуть, вбачав в трьох охоронцях у камуфляжі. Саме їх він привів до фотокора TabloID у відповідь на відмову припинити зйомку.

Однак після пояснень охоронці порадили звернутися до організаторів з цим питанням, таким чином обіцяних проблем ми так і не побачили.

Як виявилось, причина такого жорсткого підходу до роботи з пресою являє собою так звану нову піар-стратегію, обрану менеджментом групи – зйомка може проводитись лише за попередніми домовленостями.

А за цим Вакарчук заспівав свою пісню "Я не здамся без бою".

Свято ж для мешканців Запоріжжя закінчилось яскравим святковим феєрверком.

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів