Писанка поділилась з партнером своїми фантазіями

25 вересня 2006, 12:29

Ще з кінця червня цього року точаться розмови про новий проект, в якому зірки танцюватимуть.

Тепер на тренування прийшла Руслана Писанка із своїм партнером Миколою Коваленком.

Виявилось, що Руслана має дуже добру розтяжку. Під час тренування вона із легкістю занесла свою ногу на плече партнера. Сама зірка зізналась, що така розтяжка є результатом роботи в проекті.

А ще Руслана може закинути ногу на плече партнера
Фото КП в Україні

Однак це не єдине, що здивувало на тренуванні. Рука партнера Руслани була у гіпсі. "Ми захотіли, щоб першим танцем в шоу стало не ча-ча-ча, як було заплановано, а танго з фільму "Діамантова рука" – пояснив загіпсований Микола.

В останній момент перед репетицією він намагався вмовити Писанку на скорочений варіант тренування, щоб не дуже перепрацювати її дійсно вивихнуту ногу.

"Ні, якщо я вже приїхала, то будемо працювати", - не погодилась Писанка.

Писанка на тренуванні

Однак пізніше вона зізналась, що після тренувань у неї "все болить". "Микола змушує вирівнювати спину, тримати ноги. Я вже не розумію: чи то спина болить, чи легені", - поскаржилась Писанка.

Вона також розповіла, що танці для неї - це дуже цікава гра: робота поглядом, тілом, дотиком, вмінням підкорятись партнеру.

"Ми з Миколою із самого початку визначились у своїх життєвих позиціях. Я одразу йому показала, що можу, а що – ні. Я розповіла про свої фантазії. І ми зрозуміли, що можемо розкритися і максимально себе проявити", – поділилась Руслана.

"Витягнути, так би мовити, з наших запасників картину майстра, яка ніколи до того не виставлялась. Причому ми не ставимо перед собою мету виграти. Якщо Микола в короткий термін навчить мене того, чого люди вчаться роками, це вже буде найбільшою перемогою".

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів