Пушкарьова освідчилася Скрябіну в коханні

18 вересня 2006, 11:56

Мало того, що "Катя Пушкарьова" спочатку полонила Україну з Росії, потім вона ще й до Києва приїхала, щоб облаштуватися на вітчизняному телебаченні, а до всього цього на додачу вирішила "полонити" серце українського чоловіка, зокрема, Скрябіна.

Насправді, Неллі Уварова і Кузьма Скрябін заспівали дуетом. На сцені Кузьма читав Неллі любовні листи, а акторка раз у раз казала йому: "I love you!" (дивитися відео).

Фото з сайту "Не родись красивой"

На цей творчий дует парочку надихнув телеканал "Інтер", запросивши акторку взяти участь у шоу "Дует із зіркою", пише "Комсомольська правда" в Україні".

Пари підбирали найретельнішим чином. У кожного співака запитували, з ким би він хотів заспівати, і Кузьма чомусь обрав Уварову. Хоча фанатом серіалу "Не родись красивой" ніколи не був.

Фото "КП в Україні"

"Я заради зйомок спеціально кілька разів приїжджала до Києвв", – поділилася "Катя Пушкарьова".

"Спочатку для того, щоб познайомитися із Кузьмою і вибрати пісню, а потім - щоб виступити з ним на сцені. Я дуже рада, що з ним познайомилася!", - додає Уварова.

Для виступу Неллі вибрала чорну вечірню сукню (у стилі Каті Пушкарьової) і дуже цікавий капелюшок... Щоправда, парочка особливо відрізнилася тим, що вийшла на сцену босоніж.

Співали пісню Френка Сінатри "I love you", мило переглядалися і трималися за руки.

"У моєї дочки сьогодні день народження", - сказав Скрябін, - "але я от вирвався для того, щоб з Нелею заспівати".

Як буде розгортатися далі "роман" Кузьми і Неллі, вирішать глядачі, що повинні проголосувати за допомогою SMS за пару, що сподобалася, уже наприкінці вересня, коли програма вийде в ефір.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів