Білик "пригріла" безпритульних дітей

7 вересня 2006, 14:30

Влітку "головна поп-зірка" Ірина Білик епатувала публіку своїми оголеними грудьми. Скандал був розіграний з допомогою її бой-френду на ґрунті вічного, як світ, почуття – ревнощів.

Коли ж пристрасті стихли і прийшов "робочий" місяць вересень, Білик разом з Аланом Бадоєвим та продюсером Юрієм Нікітіним вирішили організувати нову ударну хвилю по громадськості.

Мадонна "вмирає" на хресті... Білик збирає дітей... Фото "Сегодня"

У новий кліп на пісню Артура Желєзняка "Рябина алая" запросили зніматися 13 безпритульних дітей, що зараз проходять адаптацію в притулку "Отчий дом".

Хлопчики і дівчата віком від шести до чотирнадцяти років не просто грали самих себе.

Фото "Сегодня"

Газета "Сегодня" пише, що діти виконували задачі режисера з першого дублю, а деякі кадри були зіграні так проникливо, що жіночий персонал знімальної групи не міг стримати сліз.

Діти працювали на знімальному майданчику до глибокої ночі й отримали перший у своєму житті гонорар. Скільки Білик заплатила дітлахам – не сказали, уточнили лише, що малеча одержали менше, а хто доросліше – більше.

Під час зйомок маленьких артистів балували пиріжками, цукерками й іншими солодощами. Після участі в кліпі дітей у будинку стали називати "артистами". А Бадоєв пообіцяв запрошувати дітей до себе на зйомки і далі.

Талант дітей відзначив і Юрій Нікітін, що заїхав на зйомки. Спочатку він спостерігав за ними з боку, а потім попросив деяких з ним сфотографуватися. Маленькі "артисти" надихнули продюсера на ідею дитячого поп-проекту.

Костюми для кліпу розробляв стиліст Юрій Жуйков. На екрані Білик з'явиться в майці зі словом "Рятувальник" англійською мовою. Такий хід придумала сама Білик після того, як дізналася, що одного з хлопчиків називають "Спасителем".

Період "Ома". Такою Білик була одразу після народження сина. Фото з сайту співачки

Кліп відзняли 2 вересня на "Укртелефільмі", пише газета "Факти і коментарі". А вже 19 жовтня Білик відправиться в тур по 22 містах України "Допомогти так легко". Виручені від туру кошти підуть на потреби безпритульних дітей.

"Я зайнялася цим, тому що в мого сина Глєба є мама – це я. Я піклуюся про сина і роблю все, щоб він був щасливий. Хочу, щоб і інші діти теж відчули моє тепло й участь", - розповіла співачка.

Тур по Україні закінчиться двома концертами в палаці "Україна". Варто нагадати, що сольних концертів у Києві Білик не давала з 2000 року.

TabloID

Також використано фото FHM

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів