Дворецький Костянтин обходиться без няньок

7 вересня 2006, 12:37

Найвідоміший у СНД дворецький Костянтин, незважаючи на те, що народне визнання йому приніс серіал "Моя прекрасна нянька", у своїй родині обходиться і без няньок, і без бабусь.

Ну, і кому потрібні такі вередливі няньки?

За словами актора Бориса Смолкіна, його дружина якось примудряється управлятися із сином одна і при цьому ще і працювати. Цього року хлопчик пішов у перший клас.


Зі своєю молодою обраницею "Костянтин" одружився років у п'ятдесят. При цьому він визнає, що "як не сумно, чоловіки звертають увагу, вибачте за каламбур, на жіночі звивини в останню чергу".

Прихована, але дуже пристрасна сценічна любов Костянтина - Жанна

"А в першу – на "екстер'єр". І тут нічого не зміниш. А взагалі, звичайно, дуже підкуповує щирість жінки стосовно чоловіка", - додає Смолкін.

Уже зовсім незабаром, у жовтні, "дворецький Костянтин" з'явиться у новому серіалі на НТВ "Біс у ребро", в якому виконає одну з головних ролей.

Будеш зніматися, будеш? - Ви мені на ногу наступили...

До цього, у вересні, Смолкін приїде в Київ: канал "Інтер" запросив його знятися в новорічній програмі, а ще Сергій Жигунов, він же продюсер Шаталін, запропонував роль у своїй новій комедії.

У кожного дворецького свій "заскок"

Наостанок, в інтерв'ю "Комсомольській правді" в Україні" найвідоміший дворецький розповів анекдот:

"Зустрілися на вулиці двоє друзів, яким уже перевалило за п'ятдесят. "Як у тебе справи на особистому фронті?", - запитує один в іншого. "Добре, от нещодавно одружився: дружина молодша за мене на тридцять років". "Боже, що ж ти будеш робити з нею через десять років?". "Так вижену цю стару!".

TabloID

Усі фото з сайту Amedia

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів