Українки завойовують світ своєю красою

4 вересня 2006, 19:32

У тому, що українки - найкрасивіші у світі жінки – ніхто не сумнівається, але можна припустити, що останнім часом найбільшим успіхом користуються дівчата із Харкова.

"Міс Україна" - це не кінець, а лише початок. Фото Фото.сайт

Так, у конкурсі "Міс Світу-2006", який 30 вересня відбудеться у Варшаві, Україну представлятиме "Міс Україна 2006" харків'янка Ольга Шилованова.


Боротися за звання найкрасивішої жінки у світі 19-річній Ользі доведеться із дівчатами із 101 країни, які вже були офіційно представлені у Варшаві.

Фото E-blog

Шилованова народилася і проживає у Харкові, навчається у Харківському національному університеті сільського господарства, повідомляє УНІАН.

Зараз дівчина розпочала роботу за програмою ЮНІСЕФ в Україні. У 2005 року отримала звання "Королева Харкова" та звання другої віце-міс Бікіні Всесвіту.

Після офіційного представлення конкурсанток розпочнуться основні етапи конкурсу за звання найвродливішої жінки світу, який завершиться великим фіналом 30 вересня у Залі Конгресу у Варшаві. Трансляція конкурсу буде здійснюватися на 200 країн світу.

За інформацією Польської туристичної організації, учасниці впродовж вересня відвідають ряд польських міст, де будуть зніматися відеопрезентації учасниць.


Планується, що 6 вересня у Музеї міста Гдині кожна учасниця презентує книгу, альбом або диск про свою країну і таким чином буде створено бібліотеку "Міс Світу", яка згодом буде передана одній зі шкіл.

Наступного дня у цьому ж місті кожна із фіналісток посадить дерево з табличкою із назвою країни, яку вона представляє.

У Польщі дівчата будуть не лише ходити по сцені і садити дерева, але і змагатимуться у конкурсі "Найкраща спортсменка" на стадіоні міста Гіжицко. Учасниці боротимуться у кількох спортивних дисциплінах: стрибках в довжину і бігу на час.

З таких дівчаток виростають "Міс Україна". Фото Андрія Авдошина

Організатори конкурсу також запланували візит фіналісток до Вроцлава під гаслом "Активний туризм". У Вроцлавській опері фіналістки презентуватимуть свої здібності у конкурсі талантів, зокрема, змагатимуться у таких категоріях, як спів, танець, акробатика та гра на музичних інструментах.

Враховуючи, що колись Ольга здобула титул другої віце-міс Бікіні Всесвіту, а тепер претендуватиме на звання найкрасивішої жінки світу, можна тільки уявити, що чекатиме на іншу харків'янку – Олену Жиган.

Олена Жиган - "українська перлинка". Фото "Блик"

20-річна Олена знана тим, що цього року стала переможницею конкурсу "Міс бікіні Всесвіту", пише "Блик".

У боротьбі за звання першої харків'янці довелося обійти дівчат із 43 країн у віці 18-25 років, що прибули з усіх континентів. Друге і третє місця розділили красуні з Парагваю і Південної Африки.

Профформи: 90-62-90. Фото "Блик"

Майже 20 суддів з різних країн оцінювали жіночі принади в південно-китайському місті-курорті Бейхай Гуансі, де проходив конкурс. Окрім корони, українці дісталося і 5 тисяч доларів із призового фонду.

Не дивлячись на пропозиції від закордонних модельних агенцій, дівчина поки не має наміру лишати роботу у звичайній міській перукарні і навчання у Київському університеті культури.

"Міс Туризм України" - праворуч. Фото "Блик"

Окрім "Міс бікіні" цього року Олена вже завоювала титул "Міс туризм України". А у Китаї її назвали "українською перлинкою".

TabloID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів