Меладзе вже десять років домагається Ані Лорак?

Четвер, 10 серпня 2006, 12:13

Відомий продюсер Костянтин Меладзе, брат не менш відомого співака Валерія Меладзе, повідомив, що незабаром підірве публіку новим проектом.

Правда, яким саме, не зізнався, пише газета "Факти і коментарі".

Продюсер має намір офіційно представити свій задум на початку вересня: "Моя нова підопічна - розкішна дівчина".

При цьому Меладзе стверджує, що вона зможе претендувати на славу співачки номер один у Росії.

"Я десять років вів із нею переговори про співробітництво. Імені цієї співачки поки називати не буду, незабаром усе дізнаєтесь. Скажу лише, що вона з України і їй 27 років", - зізнався продюсер.

При цьому він додав, що дівчина "чудово співає з дитинства, професійно підготовлена, красуня": "Моя задача - забезпечити її репертуаром і навести лоск".

Здогадатися, хто ця красуня з прекрасним голосом, було зовсім не важко. Блискучих співачок в Україні на пальцях порахувати можна, пише видання.

За роз'ясненнями вони відправилися до директора Ані Лорак, однак той відповів, що "нічого конкретного поки не скаже".

"Кароліна зараз у відпустці, тільки вчора повернулася із Туреччини. Переговори з Костянтином Меладзе дійсно ведуться, але чим вони закінчаться, сказати не можу", - додав він.

Якщо усе вийде, Ані Лорак буде одним із успішних проектів Костянтина Меладзе.

Основним його дітищем поки залишається сексапільне тріо "ВІА Гра". Хоча, кажуть, Костянтину набридли постійні скандали в групі і він мріє про стабільний проект, яким і обіцяє стати співачка Ані Лорак.

Фото з офіційного сайту Ані Лорак


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів