Зірки телеекрану масово зібрались у декрет

25 липня 2006, 20:00

Судячи з усього, серіал "Не родись красивой" закінчився досить вчасно. Адже виявилося, що дві з головних актрис знаходяться в цікавому положенні. Принаймні, одна з них - точно.

Термін ще маленький, а кофтинки вже чомусь не застібають :)

Так, газета "Сегодня" пише, що 28-річна Ольга Ломоносова, яка зіграла у серіалі Кіру, знаходиться зараз на другому місяці вагітності, хоча й тримає цей факт у таємниці.


Ім'я майбутнього батька актриса довго намагалася приховати, але журналісти швидко його прознали – це 34-річний актор та режисер Павло Сафронов.

Говорити чи не говорити?

Ольга категорично відмовляється говорити про свою вагітність, але пообіцяла, що пізніше подумає над розмовою зі ЗМІ з цього приводу.

У той же час чутки про вагітність іншої зірки серіалу Неллі Уварової почали з'являтися ще місяць тому.

Одягати в просторе вбрання стали і Неллі Уварову

Ініціаторами чуток стали костюмери серіалу: вони звернули увагу на те, що Уварова "округлилася" і на екстреній раді вирішили затягнути її в корсет.

Якщо у Уварової і не виріс животик, то груди - точно

Однак Неллі категорично відмовилася від костюмів, які б її затягували.

Бог любить трійцю :)

Достеменно відомо, що стати мамою, втретє, вирішила ведуча каналу "Інтер" Сніжана Єгорова. Зараз вона на шостому місяці вагітності.

У прес-службі каналу відкараскуватися не стали, а, навпаки, розказали, що ведуча переносить вагітність прекрасно і з животиком, що вже округлився, виглядає просто надзвичайно.

Про тата майбутньої дитинки Єгорова вирішила не розказувати: про це нічого не знають не тільки журналісти, але й "зіркова тусовка".

Однак подейкують, що нещодавно Сніжану бачили у товаристві її колишнього цивільного чоловіка Антона Мухарського.

Саме він полюбляє заходити в квартири до незнайомих людей і попереджає інших: "Якщо ви ще не в білому, ми йдемо до вас".

Не дивлячись на скандальний розрив у минулому, спілкувалися вони дуже мирно...

TabloID

Фото з сайту серіалу "Не родись красивой"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів