На Україну збирається хід 3 тисяч байкерів

25 липня 2006, 15:19

Якщо незабаром ви зустрінете на вулицях безліч байкерів - не лякайтеся. Це не друзі зятя Тимошенко приїхали в Україну збирати Майдан-2.

Насправді православні байкери Росії та України збираються провести хресний мотопохід по святинях Київської Русі.


От такий він Хірург

Навряд чи байкери можуть пересуватися зовсім тихо, тому у Союзі православних громадян повідомили, що крім відвідування святинь, в рамках хресного походу збираються організувати молодіжні концерти російських та українських рок-груп.

Причому запрошувати будуть тільки ті групи, що стоять на позиціях традиційної культури і підтримують канонічну Українську православну церкву Московського патріархату.

Серед іншого байкери збираються відвідати Чернігівську єпархію, "щоб продемонструвати братерську солідарність із православними, що відстоюють храм Святої Катерини від зазіхань розкольників".

За задумом організаторів, у хресному мотопоході мають намір взяти участь як мінімум три тисячі осіб.

Серед них мають бути російські байкери з "Night Wolves MG" на чолі зі своїм лідером Олександром, якого у рокерському середовищі знають під прізвиськом Хірург.

А в цей час, 22 липня, у Криму зібралися учасники міжнародного байкерського мотофестивалю "Веселе".

Сюди приїхали байкери з України, Росії, Білорусі, Молдови, Польщі, Німеччини і країн Балтії.

Зібралися також не просто так, а щоб популяризувати моторух в Україні, залучити громадськість України, ближнього і далекого зарубіжжя до розвитку мотокультури.

Перед цим, 21 липня, було організовано мотопробіг по маршруту Судак-Новий Світ-Судак-Веселе.

А потім відбулося урочисте відкриття фестивалю і рок-концерт за участі українських груп "Сад", "The Hills", "Тихе думання" та інших.

Окрім цього? в рамках мотофестивалю "Веселе" відбулося піротехнічне шоу, грязьові бої серед дівчат, екстрім-шоу і тату-конкурси.

TabloID за матеріалами "Інтерфакс-Україна", УНІАН

Фото з сайту УНІАН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів