Виявляється, росіяни й українці - інопланетяни?

6 липня 2006, 19:40

Співачка Галіна стверджує, що вона справжній трудоголік. У чому це виявляється? Вона не може встежити за новинками світового кінематографу і пропускає усі світові прем'єри.

Каже, що доводиться купувати DVD і дивитися вдома. Особливо Галіна любить психологічні трилери, мелодрами і драми за участю Ніколаса Кейджа та Джека Ніколсона.


При цьому, незважаючи на всю любов до праці, співачці подобається Катя Пушкарьова із серіалу "Не родись красивой", пише "Блик".

"Але, на жаль, не завжди встигаю подивитися, і про нові перипетії в серіалі дізнаюся від рідних", - додає вона.

А от приколи та відверті бесіди чотирьох подруг з фільму "Секс у великому місті" Галіні не подобаються: "Мені зрозумілий серіал "Бальзаковский возраст" – дивлюся його із задоволенням".

У свою чергу відомий ведучий Юрій Горбунов серіалів про красунь та чудовиськ, про чотирьох жінок або жінок, яким "завжди 18", не дивиться, він в принципі телевізор дивиться рідко.

"Останнім часом снідаю у супроводі музичних телеканалів - багато кліпів подобається. Новини дивлюся тільки ввечері, тому що ні вранці, коли прокидаюся, ні в обід новини для мене неактуальні", - каже ведучий.

Водночас серед розважального телебачення він виокремлює Animal Planet. "Якщо говорити про вітчизняні програми - захоплює "Мелорама". І все", - додає Горбунов.

Як людина "звідти" ("із телевізора"), ведучий розповідає, що українське телебачення розвивається "настільки, наскільки в нього вкладають гроші".

"Не можна Україну порівнювати з Росією – це все одно, що порівняти Європу з Америкою. Ми з росіянами – інопланетяни, так що усе залежить від грошей", - стверджує Горбунов.

TabloID

Фото з сайту журналу Viva та Анни Андрієвської


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів