Як Ані Лорак витратила 250 гривень

27 червня 2006, 17:20

Ані Лорак вирішила щось придбати для оздоблення своєї квартири. В неї є улюблений магазин, куди вона заходить раз на два тижні.

Якби такі квіти мені в квартиру...

Звідси вона завжди виходить із якоюсь новою річчю.


Цього разу на співачку очікували два, спеціально відкладених для неї, свічника у вигляді милих янголяток.

... або такі

З'ясувалося, що Ані Лорак – шанувальниця всього яскравого і барвистого. Вона намагається зробити інтер'єр своєї квартири якомога більш життєрадісним, але в той же час не заставляє своє помешканнями дрібничками.

"Не люблю, коли люди бездумно виставляють на поличках усе, що в них є. Це повний несмак. Тому, до речі, завжди намагаюся дарувати друзям тільки потрібні речі", - зізналася Кароліна.

Утім, у магазині в артистки розбігалися очі від такої величезної кількості красивих речей. Вона хапалася за горшики з квітами, і відразу її погляд переключався на дитячі рамочки, потім на свічки, скляні вазочки... І раптом Кароліні неймовірно сподобався простенька на вигляд блакитна склянка!

З такої склянки приємно випити зранку сік

"Якщо з такої склянки вип'єш зранку сік, то настрій підніметься на 100%",- запевнила співачка, повідомляє Блік.

Але одна деталь її засмутила – у магазині не знайшлося великої свічки, заввишки десь 60 см. Продавець пообіцяв, що через тиждень свічка буде привезена в магазин спеціально під замовлення.

... а ось і янголятка, за якими заходила

У підсумку, переглянувши всі новинки в магазині, Ані Лорак купила два свічники-янголятка, свічку і рамочку для фотографії, витративши на все це 250 грн.

Тепер і розплатитись потрібно

Всі фото з газети Блік

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів