Катя Пушкарьова зробила подарунок Андрію Жданову

15 травня 2006, 17:06

Телевізійний журнал, який в квітні визначив переможців конкурсу "Телезірка", провів концерт, присвячений врученню своїх нагород.

Проте журнал намагався бути оригінальним і здійснював вручення не на сцені, а в робочих умовах переможців.

Так, кращий телеактор року Григорій Антипенко, який грає в серіалі "Не родись вродливою" Андрія Жданова, отримав свою нагороду з рук Катерини Пушкарьової, тобто Неллі Уварової, прямо на знімальному майданчику.


Неллі Уварова і Григорій Антипенко

Вєрку Сердючку, чий фільм "Пригоди Вєркі Сердючки" став найкращим музичним проектом року, привітала ведуча телеканалу Інтер, на якому цей проект і виходив. Вручення відбулося в перерві між зйомками нового кліпу.

Вєрка Сердючка в своєму новому кліпі

Найкраща няня і найкраща телеактриса року Анастасія Заворотнюк отримала приз знову ж таки на зйомках програми "Хороші пісні" від свого партнера по шоу Олександра Цекала.

Няня Віка Анастасія Заворотнюк

Ці та інші сюжети про вручення нагород будуть показані в телеверсії вручення премії.

Також глядачі побачать святковий концерт за участю співаків Олександра Пономарьова, Наталії Могилевської, Віталія Козловського, Олени Вінницької та інших.

Концерт ведуть партнери Заворотнюк по знімальному майданчику - актори Борис Смолкін та Ольга Прокоф’єва, які виконали ролі Костянтина та Жанни Аркадіївни.

Ольга Прокоф’єва та Борис Смолкін

Серед гостей було багато зіркових особистостей. Серед них Остап Ступка, Наталя Сумська, Юрій Рогоза, популярні ведучі українських телеканалів та інші.

На церемонію також було запрошено читачів "Теленедели" з дев'яти регіонів, які найактивніше брали участь у голосуванні.

Церемонію можна буде переглянути 21 травня на телеканалі 1+1 о 16:30.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів