Дочка президента одружилася. Не нашого, азербайджанського

4 травня 2006, 14:43

Колись у майбутньому і український президент Віктор Ющенко погуляє на весіллі свого сина Андрія. Досвідом же проведення таких заходів можуть поділитися в Азербайджані, де без особливої помпи відбулося весілля дочки президента Лейли Алієвої з комерційним директором компанії "Крокус Інтернешнл" Еміном Агаларовим.

За азербайджанською традицією, багаті весілля проводяться двічі: перші урочистості, як правило, влаштовує сторона нареченої, другі – нареченого. Агаларов, спадкоємець однієї з найбільших торговельних компаній на російському ринку luxury, в зв'язку з цим обіцяв улаштувати для нових родичів відповідний прийом у Москві.

Новий зять Алієва

Емін Агаларов, що у свої 25 років вважався одним із найбажаніших московських наречених, і 20-річна Лейла Алієва познайомилися на швейцарському гірськолижному курорті Сент-Моритць два роки тому.


Дочка Алієва

На весілля до Баку було вирішено запросити тільки найближчих людей – 150 гостей з боку нареченої і 90 з боку нареченого.

Уже за тиждень до весільних урочистостей місцеві спецслужби перекрили підходи до Гюлістану і не підпускали цікавих. Організацію банкета взяла на себе перша леді Азербайджану Мехрібан Алієва, що має досвід проведення різноманітних урочистостей як глава Благодійного фонду імені Гейдара Алієва.

Вона ж відбирала музикантів і визначала репертуар. Чутки про приїзд зірок світової естради, у числі яких називалися Енріке Іглесіас й Стінг, не підтвердилися. Зате в допомогу пані Алієвій був викликаний московський сценограф Борис Краснов, стилісти і перукарі з Москви, а світлове, звукове і музичне устаткування було доставлено з Великобританії.

Президент Алієв з дружиною

Костюми нареченого і нареченої були традиційними: біле плаття в Лейли і чорний смокінг у Еміна. Перш ніж почалися танці, були зачитані особисті поздоровлення президента США Джорджа Буша і президента Росії Володимира Путина. Глави цих держав передали молодим і подарунки.

З поздоровленнями прибув практично весь кабінет Азербайджану. На їхньому тлі помітно виділялися московські гості (насамперед своїм екстравагантним убранням): композитор Ігор Крутий, артист Володимир Винокур, співак Лев Лещенко, модельєри Валентин Юдашкін і В'ячеслав Зайцев, стиліст Сергій Звєрєв.

Частування було традиційним, зате організатори знайшли в собі сили відмовитися від тамади: виступаючих представляв невидимий конферанс'є.

У розпал весілля на сцену з ліричною піснею вийшла одна з кращих азербайджанських естрадних виконавиць Зульфія Ханбабаєва, і президент Алієв поспішив запросити свою дружину на танець. Це стало сигналом для інших гостей.

Кульмінацією танцювальної частини вечора став запальний рок-н-рол у виконанні президента Ільхама Алієва.

За матеріалами "Комерсанту"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів