Хочеш кохання? Їдь на Схід

27 квітня 2006, 18:02

Чи думали ви колись, як може впливати місце проживання на закоханість?

Як виявилось, впливає. Принаймні такий висновок можна зробити з даних соціологічного опитування, проведеного навесні цього року компанією InMind.

Так, наприклад, найбільше закоханих українців мешкають на Заході і Сході України – по 44%.


Закохана родина Януковичів. До речі, зі Сходу

Трохи менше – 41% - живуть в центрі. І лише 38% мешканців Півдня визнали себе закоханими.

Однак, схоже, що на півдні переважає справжнє сильне кохання. Так 16% мешканців південною України назвали свої почуття любов'ю, а не закоханістю. На заході таки осіб 15%, а в центрі та на сході – по 13% опитаних.

Не закоханими себе вважають 31% на Сході і така ж кількість у центрі. Також поки вільне серце у 30% мешканців півдня і 23% опитаних на Заході.

Загалом закоханими себе вважають 45% чоловіків і 38% жінок. При чому кількість закоханих але іще неодружених і тих, хто має сім'ю є майже однаковою – 50% і 48% відповідно.

Закохані перші особи

Серед усіх вікових груп, найбільша кількість закоханих виявилась серед молоді від 12 до 29 років. А ось серед тих, хто впевнений, що їхні почуття сильніші простої закоханості і називаються по-іншому – коханням, беззаперечними лідерами виявились люди середнього віку 30-39 років і 40-49 років відповідно.

Цікаво, що українські чоловіки більше схильні говорити про те, що вони закохані, ніж жінки. Так 62% чоловіків зізналися, що закохані або кохають, і лише 50% жінок зізнались, що мають такі почуття.

Родина Кучми вітає родину Медведчуків із одруженням

Також цікавим фактом є те, що серед ти, хто пережив розлучення аж 62% визнали, що вони незакохані. Серед тих, хто точно знає про те, що їхні почуття дуже серйозні, найбільше одружених людей і найменше розлучених.

Серед закоханих кількість одружених і неодружених майже співпадає – 48% і 50% відповідно.

Закоханість Кучми передалась і його дочці Олені. Родина Пінчуків

Дослідження проводилось з 22 лютого по 6 березня 2006 року. Було опитано 2009 чоловіків та жінок віком від 18 і старше.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів