Українська "Гремі" звела Білик із її бой-френдом?

25 квітня 2006, 17:23

В суботу відбулось перше вручення української Гремі, а саме премії "ShowBiz Awards".

Експертна рада на чолі з народною артисткою Софією Ротару визначила найкращих у 14 номінаціях.


Вручення відбувалося в Національному оперному театрі, до якого за найкращими західними традиціями вела червона килимова доріжка.

Проте, деякі зірки, як то наприклад Ян Табачник та Тетяна Нєдєльська намагалися її оминути в той час, як прихильників також не було багато.

Ян Табачник з дружиною Тетяною Нєдєльською

На церемонії були помічені співачка Галина з своїм чоловіком, членом Партії Регіонів Василем Горбалем, колишня дружина Олександра Пономарьова Олена Мозгова у супроводі молодшого за неї кавалера, Ані Лорак також не одна.

Олена Мозгова

Син Ротару Руслан супроводжував Власту Шовковську, повідомляє Сегодня.

Ані Лорак

Ірина Білик прийшла на церемонію із своїм бой-френдом хореографом Дмитром Коляденком. Подейкують, що після чергового розриву вони знову помирилися.

Були на врученні премії також Наталя Могилевська, екс-ВІА Гра Світлана Лобода, дует "Алібі", Лілія Подкопаєва з чоловіком, продюсер Юрій Нікітін, та інші.

Дружина Горбаля - Галина з Наталкою Могилевською

Сестри з Алібі

Відкриттям року були названі Тіна Кароль, яка стала відомою завдяки її перемозі в конкурсі "Нова хвиля", та група "Авіатор".

Відкриття року Тіна Кароль

Співаком року став соліст групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук, який, до речі, на церемонію не з'явився. Цей гурт також отримав ще дві номінації і став найкращою рок-групою та за найкращий альбом "Глорія".

Найкращою поп-групою було визнано гурт "Скрябін". Кузьму на церемонії заміняв його портрет, який розмістили на одному з крісел в партері.

Співачкою року стала Ірина Білик. Отримуючи нагороду Білик не витримала та зізналась: "Хочу подякувати Юрі Нікітіну та Дмитру Коляденку. Коли мене ображає один, я біжу до іншого, і навпаки".

зліва направо: Нікітін, Білик, Коляденко

Варто зазначити, що Нікітін є її продюсером та колишнім громадянським чоловіком.

Він також не залишився без уваги і став продюсером року.

А його студія звукозапису "Mama Music" та рекордингова компанія "Lavina Music" були визнані найкращими.

Всі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів