Пономарьов показав свою нову дівчину

21 квітня 2006, 18:20

Нарешті співак Олександр Пономарьов розвіяв чутки про його нове кохання. То казали, що в нього роман із високою білявкою, то з'являлися нові історії. Але тепер точно відомо, що в нього є дівчина Вікторія.

Ця таємниця відкрилася в четвер під час зйомок нового кліпу на пісню "Ти дочекайся мене", яку він і присвятив Вікторії.

Нова пасія співака навчається на третьому курсі економічного факультету Київського національного університету, куди приїхала з Західної України. Знайомство сталося в січні, на Маланку, під час одного з заходів в Українському домі.


Проте довгий час Олександр вагався показати дівчину суспільству, хоча вже називає її своєю нареченою.

Вікторія виявилась сором’язливою і тому уникає об’єктивів, пише Сегодня. Однак для зйомок в кліпі була запрошена дівчина дуже на неї подібна. Вона є танцівницею в колективі Пономарьова.

За спиною у актриси хз кліпу її прототип - дівчина Олександра Вікторія

Саму мелодію для пісні Саша написав ще два роки тому, а ось на вірші його надихнуло нове кохання.

Режисерами нового відео стали Ігор та Олександр Стеколенки, на рахунку яких вже два відзняті кліпи на відомі композиції Олександра Пономарьова "Я люблю тільки тебе" та "100 kisses", передає прес-служба співака.

Пономарьов з одним з режисерів - Олександром Стеколенком. поряд 150-річний рояль

Під зйомки кліпу Пономарьов віддав перший поверх своєї триповерхової квартири, а також похвалився своїм білим 150-річним роялем, який дуже добре списався в інтер’єр мармурової вітальні.

Для зйомок відеокліпу планувалося "запросити" великого білого песика, який потрапив у перелік кандидатів на головні ролі, завдячуючи зв’язкам, який є "вірним другом" оператора зйомок Юрія Барсука.

Печиво актор від Олександра заробив, а працювати відмовився

Проте, собака виявився настільки енергійним та неслухняним, що, погравши за кадром з Олександром Пономарьовим, миттєво заробив зіркову хворобу та відмовився виконувати будь-які команди, а так – і до кадру не потрапив.

Фото з сайта Пономарьова та газети "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів