Сумська взялась за українське мило

29 березня 2006, 19:09

Жителі села Рогатин, де народилася майбутня Роксолана Анастасія Лісовська, поставили їй пам'ятник заввишки в чотири метри.

Скульптуру ліпили з фотографії акторки Ольги Сумської, яка зіграла султаншу.

Такою зображена Роксолана на обкладинці однойменної
книги Павла Загребельного

"Коли я в Стамбулі підійшла до склепу, де спочиває Роксолана, то відчула — там лежить рідна для мене людина", — сказала Сумська на презентації серіалу.


За словами Сумської, турки виявили зацікавленість до українського серіалу і навіть бажають запустити його на своїх каналах.

А от вітчизняні чиновники, негарні люди, кошти на "Роксолану-2" давати не хотіли.

Актор Віталій Борисюк, чоловік Ольги, що теж грає в картині, навіть обурився, зазначивши, що, якби ТАКИЙ сюжет потрапив у руки голлівудським кінематографам, то вони б запустили ТАКИЙ масштабний проект, що Клеопатра б просто відпочивала! (Вона, щоправда, і так відпочиває от уже більше 2 тисяч років.)

Звичайні люди серіал люблять, вважають його творці. А самі вони в цьому переконалися, коли їздили з виступами по містах і селах України.

Гроші на "Роксолану-2" збирали з усього світу по нитці.

Допомогли частково ділові українці, росіяни й один грузин. У підсумку права на показ у нас належать українській стороні, у Росії — російської, а коли якась зі сторін продасть стрічку за кордон, то половину зароблених на цьому коштів повинна буде віддати сусідові.

Зйомки проходили в 2002—2003 роках на студії "Укртелефільм".

Історична Роксолана

"У 20 нових серіях глядачі зможуть побачити подальше життя Роксолани до самої її смерті", - зазначається у прес-релізі.

Продовження телеповісті про життя видатної української дівчини, яка зуміла правильно вийти заміж і з простої рабині перетворитися на володарку імперії, "теленаркомани" почали дивитися 27 березня.

Першу частину серіалу "Роксолана" знято в 1997 році. Там головну героїню беруть у полон. У стрічці показана справжня любов, що виникла між нею (Сумською) і турецьким султаном (Хостікоєвим).

«Роксолана-2»: сценарист Денис Тесленко, режисер Борис Небієрідзе, оператор Павло Небера, художник Олексій Родіонов, композитор Євгеній Станкович, продюсер Олександр Єміршах.

У фільмі, крім Ольги Сумської, знімалися Георгій Хостікоєв, Дмитро Лаленков, Ігор Дмитрієв, Борис Хмельницький, Дарія Хмельницька та інші.

Оксана Савченко, "Киевские ведомости" (друкується зі скороченням)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів