"Ющенко" стане чудовим доповненням до шампанського та ікри

7 березня 2006, 20:53

Ім'ям президента України назвали тюльпан. Презентація відбулася у Маріїнському палаці у переддень 8 березня. Квітка так і називається - "Віктор Ющенко".

Селекціонери з Нідерландів привезли до України квітку помаранчевого кольору, що вперше зацвіла шість тижнів тому, повідомляє прес-служба президента.


У офіційному сертифікаті тюльпана, зокрема, зазначено: "Цей сорт тюльпана... є помаранчевого кольору, який представляє і нагадує Помаранчеву революцію".

Під час церемонії Ющенко побризкав квіти шампанським.

"Не лякайтеся, мені сказали, що так потрібно зробити. Це не я придумав, це голландська традиція така", – пояснив президент, начебто виправдуючи, повідомляє "Комерсант".

Свого часу "іменних" тюльпанів були удостоєні такі відомі особистості, як Джордж Буш, Білл Клінтон, Нельсон Мандела, Альберт Ейнштейн, Дайана Росс, королеви Нідерландів та Великої Британії.

Директор нідерландської компанії "Новаторські тюльпани" Франк Тіммерман підкреслив, що виведення тюльпану "Віктор Ющенко" є знаком поваги до президента України та його народу.

Ющенко високо оцінив жест голландських квіткарів. "Це не тільки витвір рук людських – це спосіб, у який Україні та її народу висловлено підтримку", - сказав президент.

На презентації також були присутні дружина президента Катерина, діти Андрій та Віталіна.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів