MTV буде піарити Україну

10 лютого 2006, 17:12

До кінця року в Україні з’явиться своє МТV. При цьому більша частина ефірного часу каналу буде на українській мові. На каналі не буде політичної реклами.

Крім того, одним з основних завдань нового каналу є просування саме української музики.

"У нас достатньо талановитих людей і я думаю, браку виконавців не буде", - вважає генеральний директор МТV Україна Генадій Борисов.


Більше того, пан Борисов має намір допомогти українським виконавцям завойовувати аудиторію інших країн світу.

Реалізація задуму можлива через включення у ротацію українських пісень. При цьому, за його словами, основними критеріями для відбору будуть "талант і якість".

"Грошей за ротацію ми не беремо", - додав Борисов.

Поява українського МТV не спричинить зникнення з вітчизняних екранів телевізорів МТV Россия, MTV Germany та MTV Europe. Про це повідомив віце-президент MTV Networks Europe Дін Посенинський.

"Як і в Парижі, Лондоні і всіх інших країнах світу, ми не збираємося припиняти мовлення інших наших каналів МTV. Однак будемо підтримувати МTV Україна", - сказав Посенинський.

Міжнародна компанія MTV Networks - одна з найбільших музичних телемереж у світі, що транслює програми більш 40 каналів у 167 країнах Європи, Азії, Північної і Південної Америки, Африки й Австралії.

Входить у корпорацію Viacom Inc., що є найбільшим гравцем у сфері індустрії розваг, реклами і видавництва.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів