Найкращий готель – ахметівський

1 грудня 2005, 18:52

З 1 грудня донецький п'ятизірковий готель "Донбас Палас" першим серед українських готелів став членом асоціації The Leading Hotels of the World (Лідируючі готелі світу).

Це авторитетна організація в готельному бізнесі, що поєднує 425 всесвітньо відомих готелів більш ніж з 80 країн.

За словами PR-менеджера готелю Олени Логвиненко, стати членом The Leading Hotels of the World може тільки п'ятизірковий готель, що відповідає жорстким вимогам асоціації до інтер'єру, якості послуг, санітарних норм і так далі.


"Приналежність до асоціації The Leading Hotels of the World ставить за обов'язок готелю не тільки утримувати стандарт, але і бути вище стандартів", - сказав генеральний менеджер готелю "Донбас Палас" Удо Хайне.

Також у листопаді "Донбас Палас" була визнана кращим готелем України на престижному конкурсі у світі туристичного бізнесу – The World Travel Awards. Своїм наступним кроком керівництво готелю вважає боротьбу за звання ведучого готелю Східної Європи.

Заслуги "Донбас Палас" у розвитку готельного бізнесу в Донецьку відзначив і заступник Донецького міського голови Геннадій Ткаченко. Сьогодні він вручив генеральному менеджерові готелю вищу нагороду міста – "Кришталеву троянду Донецька".
Готель є власністю компанії СКМ.

Острів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів