Онуки Ющенка осідлали клоунів. ФОТО

29 жовтня 2007, 15:06

Днями донька президента Віктора Ющенка влаштувала своїм чадам маленьке свято. Ярина-Домініка та маленький Віктор, осідлавши розмальованих клоунів, носилися по кімнаті і надували кольорові повітряні кульки.

Такі веселощі випали на долю президентських онуків, коли їхня мама Віталіна зайшла у гості до співака Дмитра Клімашенка... Останній на вітчизняній естраді давненько не світився, однак, як виявилося, думки про співи не полишав.

Віталіна Ющенко завітала до Дмитра Клімашенка на презентацію дитячого музичного конкурсу "Діти сонця"

Як з‘ясувалося, Клімашенко ініціював і швиденько організував щось на кшталт конкурсу юних талантів. Так, у цьому музичному конкурсі "Діти сонця" можуть взяти участь діти у віці від 6 до 15 років.

Членами журі конкурсу стали Юрій Рибчинський. екс-дружина Олександра Пономарьова Олена Мозгова, Віктор Павлік та Марина Асаулюк.


Ліля Подкопаєва, яка також мала б бути серед членів журі, прийти не змогла і відрядила замість себе свого чоловіка Тимофія із сином Вадимом.

Одним з членів журі "Дітей сонця" мала бути Ліля Подкопаєва, однак замість неї з'явилися її чоловіки - Тимофій та малий Вадим

Натомість на презентацію конкурсу прийшли батьки з дітьми, яким влаштували культурну програму. Ці забавки, зокрема, припали до душі дітям Віталіни Ющенко, яка завітла на вогник.

Дочка Віталіни Ющенко Ярина-Домініка одразу осідлілі клоуна

Ярина-Домініка та онук і тезко президента каталися на шиях і спинах розмальованих клоунів, надували кольорові повітряні кульки і веселилися.

Маленький Вітя від сестри не відставав

До речі, якось Віталіна зізналася у деяких власних секретах дитячого виховання.

"Намагаюся весь час казати і Яринці, і Віті теплі слова - вони мають знати, що їх люблять. За хороше - хвалю у подвійному розмірі, але якщо завинили, то можу й покарати: ставлю у куток хвилин на п‘ять, щоб задумалися про свій учинок", - зізналася донька президента "Бліку".

Віталіна зізналася, що, виховуючи своїх малих, надає перевагу заохоченню і підбадьоренню

На підтвердження маминих слів семирічна Яринка додала: "Коли я швидко і без помилок читаю текст або вивчаю вірш, мама завжди мене хвалить, каже, що я найкраща... і якщо буду старатися, то в майбутньому досягну всього-всього!"

А поки що діти тішаться з того, що з ними граються загримовані клоуни та веселуни.

За матеріалами "Screen Media"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів