Енріке Іглесіас у Києві дотягнеться язиком до фанатів

23 листопада 2007, 18:31

Вже у вівторок 27-го листопада у київському Палаці спорту за допомогою язика хітовий Енріке Іглесіас стане ближче до своїх українських фанаток.

В арсеналі заїжджої зірки будуть не лише 18 пісень, 70 тонн апаратури, а й скоріше за все - його давнішня подружка Анна Курінкова.

Енріке Іглесіас привезе у Київ новий альбом, Курнікову та дотягнеться язиком до фанаток

"Insomniac тур - це 5 великих красивих вантажівок зі звуком, світлом, екранами і великим сценічним язиком, що дістає до середини залу, щоб бути ближче до глядача, до усіх тих, заради кого я приїду..," - розповідає син легендарного Хуліо Іглесіаса.

"Insomniac" - такою є назва нового альбому Енріке, на підтримку якого він вирушив у тур країнами світу. А охрестив зірка своє творіння так в результаті роботи безсонними ночами.


Альбом "Insomniac" Енріке писав безсонними ночами

І, якщо свої дванадцять англомовних і три іспаномовні пісні альбому Іглесіас писав у часи безсоння, то в Києві він зможе трохи відпочити.

Наразі ще не відомі всі деталі райдера, заявленого співаком. Проте вже зараз Енріке виявив бажання скуштувати у столиці після концерту суші та "тяпнути" потому горілки.

Фото Agency "aPRель" та таблоїда "Sun"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів