Екс-бандуристки стали кращою "Співаючою обкладинкою"

11 грудня 2007, 17:42

У російській Москві кілька днів тому пройшла церемонія нагородження переможців у міжнародному конкурсі друкованих видань "Обкладинка року".

Переможцем в одній зі спеціальних номінацій конкурсу, "Співаюча обкладинка", перемогла українська дівоча група "Milos", яка з‘явилася як така влітку 2006-го.

Екс-бандуристки вибил першість серед "Співаючих обкладинок"

Катя Кирпач та Оксана Бризгалова, які починали як бандуристки, а потім перепрописалися у шоубізові співачки, особисто поїхали за нагородою.

При цьому церемонія нагородження відбулася у досить інтимній обстановці: в залі Будинку музики - не в"Олімпійському". Дістати квитки було практично нереально.


У Росію "Milos" добирався з труднощами, але премію їм таки вручили

До речі, "Milos" на церемонії були єдиними артистами з України.

Окрім того, нещодавно дует закінчив роботу над новим відео на пісню "Я дышу тобой", слова до якої написала одна з учасниць гьорлз-дуету.

Через цю обкладинку "Milos" довелося їхати за кордон

Режисер кліпу Володимир Якименко завіз дівчат у Кончу-Заспу у великий приватний будинок. Однак у відеороботі, як попереджає "Milos", екшену чекати не варто, це образне відео.

А у середу дівчата влаштовують прес-конференцію, на якій збираються повідомити про останні новини групи і їхні досягнення. А наступний свій кліп дщами пообіцяли знімати на острові Мілос, відповідно до назви дуету.

Фото надані прес-службою "Milos"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів