Лободу ледь не з‘їв індійський алігатор

17 січня 2008, 11:25
Попри всі очікування і попередні натяки новорічні канікули Світлана Лобода провела не у Єгипті з облюбованою дівчинкою.

Натомість співачка заволіла іншої екзотики. Прихопивши з собою кількох друзів, екс-"ВІА-Гра" попрямувала у Бомбей.

За 10 днів разом із дизайнеркою Лілею Літковською і своєю меншою сестрою Ксюшею артистка об'їздила практично весь південь Індії. Лобода дісталася до найпівденнішого пункту країни - Канікумарі, де сходяться Індійський океан, Арабське море і Бенгальська затока.

Лобода з друзями замість Єгипту поїхала в Індію

"Це місто славиться заходами сонця та світанками. Щоб подивитися на це, багато хто з'їжджаються у Канікумарі з усього світу", - передає слова Світлани ТаблоIDу її прес-служба. За 10 днів співачка встигла пожити пожити у Бомбею, Рамешварамі, Мадурамі...

А найбільше враження на Лободу, за її словами, справив великий заповідник Ніар-дам. Щоправда, індійська екзотична природа і тамтешні звірі ледь не позбавили українську естраду однієї з зірок.


У Світлани Лободи тепер інше захоплення?

Під час прогулянки заповідником провідник запропонував компанії перепочити і викупатися у найчистішому озері.

Лобода вже майже погодилася, але останньої хвилини чомусь передумала. "Не знаю, що на мене найшло: адже було досить спекотно. Але щось нас зупинило", - запевняє вона.

Інтуїція Лободу не підвела: за якийсь час з води показалася морда великого алігатора. І хоча тварина цього дня залишилася без обіду, провіднику української тургрупи були непереливки.

Слоника Лобода сама обіймає, а от алігатору не далася

А кульмінацією подорожі екс-"ВІА-Гри" стало відвідування медитаційного центру Ашрам. Там Лобода і Ко провели кілька днів, медитуючи і займаючись йогою.

Умиротворююче місце так вплинуло на Світлану, що її "вкусила нова муха": "З'явилася нова мета: повернутися і прожити там, як можна довше".

У Лободи новий пунктик? Індія?

За матеріалами прес-служби Світлани Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів