Скандаліст Луценко і Доній взялися за яйця

21 січня 2008, 15:26
Скандальний міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко разом із депутатами Володимиром Ар‘євим, Давидом Жванією, Олесем Донієм, Володимиром Стретовичем та іншими влаштував у неділю бій з нечистю.

Луценко, який у п‘ятницю пом‘яв "боки" київському меру Леоніду Черновецькому, цього разу просто кидався яйцями.

Так, міністр у складі зіркового вертепу "Народної самооборони" взяв участь у фестивалі вертепів "Карпатія" в Івано-Франківську.

У підвечір‘я 20-го січня Луценко і Ко пішли з колядою по квартирах городян Івано-Франківська, повідомляє сайт "Народної самооборони". Адреси призначення заздалегідь визначені нібито не були - ходили колядники навмання.


Сама ж недільна "Карпатія" на площі перед міською Ратушею розпочалася ходою - парадом вертепних колективів вулицями міста. А вже о 13-ій годині відбулася нон-стоп-вертеп-феєрія за участю вертепів з різних областей. Всього було представлено 20 вертепних колективів.

В Івано-Франківську влаштували "Зоряний вертеп"

Ідея "Карпатії", як кажуть її організатори, - показати, що народний дух у нас ще є. Політики зміняться, а народні традиції - ні.

Відомий казкар та сценарист Олександр Лірник написав новий оригінальний варіант "Зіркового Вертепу".

Один з братів Капранових і Юрко Покальчук асистували Козакові Луценку на сцені

Луценко у вертепному дійстві зіграв роль козака Василя, Олесь Доній - Ангела, Роман Чайка та Володимир Ар'єв - Чортів, брати Капранови- Пастушків, письменник Юрко Покальчук - Цигана, Богдан Бенюк - Жида, Євген Ніщук - царя Ірода, Тарас Чубай - вояка УПА, Василь Вірастюк - Оборонця, Давид Жванія - Осавула, а Володимир Стретович - Генерала.

Володимир Стретович став ненадовго Генералом

А Вірастюк з гарматою гармонійно виглядав у ролі Оборонця

"Сподіваємося, що наступного року "Зірковий Вертеп" матиме вже нарешті і "зіркову діву". Гадали, нею стане Марічка Бурмака, але вона прихворіла. Сподіваємося, наступного року вона стане в наші ряди", - зауважив Олесь Доній.

Олесь Доній перевтілився у янгола

Коли ж міський голова Віктор Анушкевичус вручив колядникам близько шести десятків вже відомих на всю Україну Франківських яєць, натовп оживився.

Мер Івано-Франківську Віктор Анушкевичус вручив "зоряним вертепникам" яйця для боротьби з "нечистою силою"

Яйцями "зоряні вертепники" бомбили нечисту силу... Однією з таких "нечистей" - чортом був Володимир Ар‘єв. Останній, за його ж словами, не сподівався, що яйця будуть варені.

За амтеріалами прес-служби "Народної самооборони" та "УНІАН"

Фото "Народної самооборони"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів