Богдан Ступка зв‘язався з екс-"ВІА-Грою" і Писанкою

28 січня 2008, 11:17
Під Києвом вже відзняли 40 із 60 серій мильної опери "Сила тяжіння". Це, по суті, вітчизняна версія колумбійського телесеріалу "Протилежності притягаються", однак приправлена українським колоритом та реаліями.

Зацікавити пересічного глядача ця кіношка може вже складом акторів. Якщо за сюжетом, як завжди, пропонуються пристрасті тілесні, кохання, зрада, розриви та сімейні чвари, то підбірка акторів тішить.

Так, роль матері головної героїні серіалу Оксани зіграє Руслана Писанка. На проби вона, до речі, потрапила випадково. Приїхала у Київ підлікуватися, а їй запропонували спробувати себе у ролі мами Люсі.

Це перший віковий образ Русі, який вона втілить на екрані. Тітка Люся з Миргорода - добра і щиросердечна жінка, що працює в санаторії на "душі Шарко" і одна виховує двох дітей.

Руслана Писанка тепер працює у санаторії на "душі Шарко"

Головна ж роль перепала московській дебютантці Олені Глазковій. Вона зіграє амбіційну дівчину Оксану з Миргорода, яка залишить сім‘ю і кохання і поїде підкорювати Київ.


Окрім того, потішить своїх шанувальників Богдан Ступка. Актор зіграє дядька головної героїні - лісника. У дядька Сені шестеро синів, а до Оксани він ставиться, як до дочки.

А богдан Ступка записався у лісники і завів московсько-миргородську племінницю Олену Глазкову

Буде в мильній епопеї і суперниця-розлучниця. Нею стане екс-"ВІА-Гра" Ганна Седокова. За сюжетом екс-дружина футболіста Белькевича буде співачкою Катериною, яка намагатиметься одружити на собі коханого Оксани.

Хоча за кадром, як з'ясувалося, особливих зусиль у завоюванні сердець Седоковій докладати не знадобилося.

"Аня - така мила дівчина, завжди посміхається. А перед Новим роком у перервах між зйомками сиділа в гримерці і шила костюм для доньки", - розповіли колеги артистки.

Також у серіалі зіграють Ірина Купченко та Борис Щербаков. А перші серії "Сили тяжіння" українські телеглядачі побачать вже на початку березня.

Борис Щербаков зіграє бізнесмена Юрковського

А Ірина Купченко стане мамою московського коханого головної героїні

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів