Вася Бондарчук підклав Ірині Білик бомбу

28 січня 2008, 16:25
Молодим виконавцям на примітку - новий альбом підопічного Юрія Нікітіна Василя Бондарчука. І якщо про вміст і якість самого альбому кожен судитиме в окремому порядку, то подача нового диску Васі таки заслуговує на увагу.

Так, Бондарчук вирішив зробити своїм знайомим VIP-леді вибухонебезпечний подарунок.

Подарунковий варіант нового альбом хлопця під назвою "Бомба" доставляли у відповідній упаковці - коробочці для вибухонебезпечних пристроїв.

"Я вирішив презентувати дамам, з якими я товаришую і спілкуюся, часточку себе - альбом "Бомба". У незвичайній коробці, яка відповідає вмісту", - прокоментував це діло сам Вася.


Бондарчук вирішив зробити своїм знайомим VIP-дамам вибухонебезпечний подарунок

Першою його подарунок отримала талановита художниця Євгенія Гапчинська. Вася, як виявилося, - давній цінитель її творчості, а у нього вдома є кілька картин майстрині.

Кур'єр у строгому костюмі доставив шухляду з написом "Бомба" прямо в галерею Гапчинської і зачитав звертання:

"Знаючи, що Ви - постачальник щастя номер один, Василь Бондарчук вирішив зробити Вам особливий вибухонебезпечний подарунок. Нехай вибух цієї бомби принесе море музичної радості у Ваше життя!"

Художниці Гапчинській Вася побажав моря після після вибуху

Художниця не злякалася, а у коробочці під соломою знайшла новий альбом і флакон парфумів, підібраних нібито спеціально для неї.

А партнерці Бондарчука по гастрольному туру та багатьох концертах, Ірині Білик коробочку з написом "Бомба" кур'єр доставив під час обіду в ресторані.

"Я спершу вирішила, що у коробці трусики або ліфчик", - згадує поп-діва.

Ірина Білик очікувала знайти у коробці трусики або ліфчик

"Я обожнюю Бондарчука. Він завжди був естетом. Хотіла сказати: "Мій хлопчик". Але він хлопчик інших дівчат, а в мене свої чоловіки. А парфуми і платівка стануть моїми улюбленими", - запевнила зіркова Білик.

Ще одна колега Васі по конторі Юрія Нікітіна Ольга Горбачова одержала свій вибухонебезпечний подарунок на загальних зборах із групою "Арктика".

Проте цього разу лідера колективу і екс-ведучу "Мелорами" чекав сюрприз - крім альбому і парфумів, у коробці сиділа... жива біла миша.

А Олі Горбачовій на додачу дісталася біла миша

"Напевно, Вася чув про кастинг блондинок і вирішив і свою подругу надіслати. Але на жаль, мишка не підходить нам по зросту і зовсім не вміє співати", - озвучила свої здогадки усміхнена Горбачова.

Може, хтось і зрадів би, аби бомба від Васі була справжньою, а не у вигляді CD, та, думається, Гапчинську, Білик і Горбачову Бондарчуковий варіант задовольнив більше.

За матеріалами прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів