Чоловік Ірини Білик зізнався, за що він її любить

30 січня 2008, 13:25
Хоча пару Ірина Білик-Дмитро Дикусар із фокусу журналісти все ще не випускають, артисти від цього не надто страждають. Як зізнався у нещодавньому інтерв‘ю сам танцюрист, прихильники під будинком не чатують і продихнути таки є коли.

"Боже збав! Якби у мене було таке життя, то я б вже з глузду з‘їхав. На пляжі ми з Ірою теж ще не були разом. А якщо і будемо, то що тут такого, якщо мене сфотографують у плавках? Іра теж може бути спокійна - топлес вона не загоряє", - додав Дікусар "Бліку".

Чоловік Білик Дмитро Дикусар розповів, від чого міг би з‘їхати з глузду

Хоча після бразильського розкішного весілля танцювально-співочого дуету пройшло вже кілька місяців, нічого не змінилося. Кохання, кажуть, є, а в Україні шлюб реєструвати, які раніше, не поспішають.

"А навіщо? Це формальності", - коментує Діма. Каже, вони з Ірою тоді "захотіли тиші на березі дикого пляжу в Ріо-де-Жанейро. Ляльку на капоті, як це прийнято в Україні, не хотіли".

"Весілля по-українськи - зайвий привід нашим друзям напитися, але таку вечірку можна організувати в будь-який момент. Хоча весілля - це не головний привід напиватися", - впевнений Дикусар.


Дикусар і Білик вважають весілля по-українськи зайвим приводом їхнім друзям напитися, тож не поспішають...

А на питання, чи почуття між ним і зірковою поп-співачкою можна назвати коханням з першого погляду, Діма відповів:

"Я не вірю у кохання з першого погляду. Я вірю у потяг з першого погляду. А любов з'являється, тільки коли мине якийсь час. Закохані мають навчитися розуміти одне одного, а з першого погляду це неможливо. У нас все розвивалося дуже логічно. Чим більше ми пізнавали одне одного - тим більше одне одному подобалися".

Ну і дружиною наразі Діма задоволений. Каже, багато що у ній подобається. "Вона красива. Це перший критерій для жінки. Вона жіночна, чарівна. Я думаю, цього досить, щоб зацікавитися людиною. Крім цього, вона дуже талановита", - каже він.

Дикусар каже, у нього з Білик кохання з першого погляду не було, а любить він її, зокрема, за красу

Між іншим, за зізнанням хлопця, до Білик у нього довгий час нікого не було...

"Були дівчата, але їм було дуже складно. Як би дівчина не кохала, вона хоче, щоб ти був поруч. А я постійно був на тренуваннях. Але до зустрічі з Ірою у мене півтора роки нікого не було", - поділився він в інтерв‘ю.

Тож тепер Дикусар і Білик живуть разом, у квартирі співачки. На свою, за словами Дмитра, він ще не назбирав грошей. Син зірки, Гліб називає танцюриста-вітчима Дмитром, а іноді - Дикусаром.

"Він дуже хороший, розумний хлопець. Граємо з ним у вихідні на комп'ютері в логічні ігри", - додає Діма.

До Білик у Дикусара нікого не було... півтора роки

Каже Дикусар, що батьки його за них щасливі. "Благо, у мене мудрі батьки. Вони щасливі, коли їхня дитина щаслива. Єдине - вони переживають щодо різних історій у пресі. Я до цього вже звик, а вони ще ні", - пояснює артист.

А все через танці. Адже саме на "Танцях з зірками", на пробах, Дикусар і Білик познайомилися. "Танці - як шоколад і секс, виробляють гормон щастя", - пояснює зірковий чоловік Ірини Білик.

Може тому і на співочу кар‘єру Дмитра поки не тягне - а навіщо, він свій гормон щастя отримує, танцюючи.

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів