Подкопаєвій в Америці вручили спортивний "Оскар"

11 лютого 2008, 15:35
Днями в американському місті Олахома-сіті пройшла церемонія вшанування видатних спортсменів з усього світу.

А відтепер у їхньому списку з‘явилося і ім‘я української спорт-вумен Лілі Подкопаєвої.

Так, 9-го лютого в оклахомському "Всесвітньому залі слави" (International Hall of Fame) відбулися урочистості з ушановування нових членів видатного спортивного списку.

У переліку імен зірок спорту опинилося й ім'я донецької спортсменки Подкопаєвої.


На рахунку Лілі, як відомо, чимало здобутків: абсолютна чемпіонка Олімпійських ігор в Атланті, абсолютна чемпіонка світу (1995) і Європи (1996), посол Доброї волі ООН з питань ВІЛ і СНІДу в Україні, президент Міжнародного благодійного фонду "Здоров'я поколінь".

"Володіти такою унікальною нагородою для мене не тільки радість, але так само почесне і відповідальне завдання", - виголосила у своїй урочистій промові Подкопаєва.

"Я пишаюся тим, що наша країна стає більш відомої на міжнародній спортивній арені. Праця, талант, і відданість улюбленій справі наших земляків стали яскравою сторінкою в історії України, і так само ці перемоги визнані гідними безлічі міжнародного визнання", - виголосила вона.

Ліля, між іншим, стала вже четвертою з представників України, які поповнили ряди вшанованих в Оклахома-сіті всесвітньо відомих зірок спорту.

А першим у списку героїв "Залу слави" з'явилося ім'я Лариси Латиніної, дев'ятикратної олімпійської чемпіонки. У 2002-му додалися імена Бориса Шахліна та Поліни Астахової.

За матеріалами PR-агентства "Mainstream Communication & Consulting"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів