Алла Мазур отримала пропозицію не від того, але народить

13 лютого 2008, 16:59
"Будь вагітною - і будеш модною" - цілком підходящий лозунг для нинішнього сезону. Адже складається враження, що у нинішній віп політичній та світській тусовках кожен другий чекає на поповнення у родині.

При цьому ті, хто отримав нащадків у січні-лютому, вочевидь особливо активно шукав втіху у лоні сім‘ї...

Ще б пак, такий час: квітнево-травневі напружені розмови про дострокові вибори у країні, перепідпорядкування президентом Ющенком внутрішніх військ, голосний конфлікт у Генпрокуратурі...

А от ті, хто зараз знаходиться на четвертому-п‘ятому місці, вочевидь, були більше захоплені виборчими перегонами минулої осені.

Так, одна з найвідоміших телеведучих каналу "1+1" 42-річна Алла зараз саме на п'ятому місяці вагітності, пише "Сегодня". Готуючись стати мамою, телезнаменитість, тим не менше, не надто афішує своє становище.

Телеведуча Алла Мазур чекає на маля

Так само і ім‘я майбутньої дитинки лишається загадкою. Відомо лише, що у декрет Мазур збирається у березні, а колеги по телеканалу зовсім нещодавно довідалися про вагітність теледіви.

Між іншим, торік Алла Мазур казала, що мріє зайнятися вихованням дітей і хоче сина та доньку. Проте тільки від гідного чоловіка...

"Не можу сказати, що моє особисте життя страждає через роботу, але на нього залишається не так багато часу, як хотілося б", - поділилася якось вона.

"Я закохувалася в різних чоловіків, але в мене дуже завищені вимоги до обранців. Пам'ятаю, розповіла в одному інтерв'ю про те, що чекаю пропозиції, то чоловік, з яким ми на той час просто спілкувалися, мені її зробив, хоча чекала я її від іншого", - розповіла телеведуча, пише "Сегодня".

 Ім'я батька дитини Мазур тримає у секреті

Тим не менше зважитися на народження дитини Аллі ніщо не завадило. Батьки телеведучої вже кілька років живуть у Києві. Куплена в кредит квартира. Тож тепер саме час зануритися у всі принади материнства.

Фото "Фокуса", "Сегодня" та фото Нестора з сайту http://io.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів