Нікітін перейшов на брюнеток і зацілував модель "Плейбоя"

19 лютого 2008, 15:25

День усіх закоханих продюсер Юрій Нікітін провів не з матір'ю своєї дочки Ольгою Горбачовою, а з зіркою української версії "Плейбоя".

Непоганий піар-хід, подумають медійники. І репутація у продюсера, як у справжнього дамського шанувальника, і дівчина молода та гарна, а пробиватися якось треба...

Тож 14-го лютого продюсера Андрія Данилка й Ірини Білик "застукали", так би мовити, в одному зі столичних ресторанів у компанії екс-фабрикантки Дар'ї Астаф'євої, пише "Комсомольська правда в Україні".


Юрій Нікітін і Даша Астаф'єва відсвяткували День Валентина у рибному ресторані

Парочка ласувала рибними стравами та пила дороге вино, ну зовсім не помічаючи "папарацці", що причаївся буквально навпроти. Як, вочевидь, прослідкувала газета, Нікітін, як справжній джентльмен, виложив зі свого гаманця кругленьку суму - за обід.

Як справжній джентельмен, Нікітін розплатився за обід і поцілував дамі руку. Папарацці не сплять...

Після трапези продюсер повів свою підопічну до машини. Цілуватися. А фотокор, звісно ж, непомітно вибігши перед ними, сфотографував романтичний променад продюсера і його повногрудої протеже.

Після трапези парочка пішла до машини Нікітіна. Папарацці ж, звісно, ніхто знову не помічає

"З Юрою у нас нормальні робочі стосунки. Він знайомий з моєю мамою. Їй він дуже подобається", - коментує учасниця гурту "Divas" цю неоднозначну ситуацію.

Після смачного обіду і поцілуватися не гріх

Напевно, не дарма Астаф'єва була протеже Нікітіна на "Фабриці зірок". Дівчина потрапила до проекту без кастингу, у "Зоряному будинку" вона мала певні привілеї, і дуети у Даші були найяскравіші.

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів