Десант українських міс і модників висадився у Вашингтоні

29 лютого 2008, 17:09
Українські організовані модні сили висадилися у столиці Сполучених штатів Америки. Напередодні весняного старту "Українського тижня моди" в Києві, вітчизняні фешн-монстри попрямували підкорювати закордон.

Ще восени минулого року до Української Ради Моди звернувся оргкомітет DC Fashion Week з пропозицією представити колекції українських дизайнерів на найближчому Тижні моди у Вашингтоні.

DC Fashion Week - це єдина масштабна модна акція столиці США. У ній беруть участь дизайнери з різних країн світу. Мета - сприяння економічному розвитку дизайнерської діяльності та виробництва модного одягу.


У Вашингтон прилетіли вітчизяні модники

"Українську моду вже знають у Європі. Настав час познайомити з нею Америку. Ми радо відгукнулися на запрошення Вашингтонського Тижня Моди", - каже президент Української Ради Моди Ірина Данилевська.

Між іншим, у лютому 2008-го DC Fashion Week проходить вже увосьме. А покази колекцій сезону осінь-зима'2008-2009 проходять у Вашингтоні з 24 лютого по 2 березня.

Зокрема, показ дизайнерів України відбувся 26 лютого о 18:30 у Посольстві України в США.

"Я абсолютно впевнений, що ця акція запам'ятається у Вашингтоні. Українські дизайнери створили чудове шоу. Важливо ще й те, що ми показали не тільки наші традиції, а й образ сучасної України - динамічної, орієнтованої в майбутнє, яка відповідає всім сучасним тенденціям, у тому числі й у світі моди", - прокоментував подію посол України у Штатах Олег Шамшур.

Президент Української Ради Моди Ірина Данилевська і голова DC Fashion Week Ін Вільямз

Учасниками DC Fashion Week від України стали дизайнери Олексій Залевський, дует Тетяна Земскова та Олена Ворожбит, Оксана Караванська, Лілія Пустовіт, а також молодий талановитий модельєр Олена Буреніна.

Українські дизайнери представили фрагменти колекцій осінь-зима'2008-2009. На подіумі працювали американські моделі, а приємним моментом стала участь у дефіле українок: Юлії Галкіної та двох дівчат, що побували на "Міс Україна", - Наталії Надточей та Наталії Швачко.

Остання, до речі, кілька місяців тому отримала травму ноги, але заради участі в показі українських дизайнерів прилетіла на дефіле з Нью-Йорка.

Наталя Надточей відкрила показ українських дизайнерів у колекції Олексія Залевського

А ще одна "Міс Україна" Влада Литовченко по закінченні показу надала наймолодшій учасниці дефіле - дизайнеру Олені Буреніній - грант на підтримку її творчості.

"У нас багато молодих талановитих людей, які можуть гідно представляти Україну в світі. Саме тому наш Фонд вирішив підтримати молодого дизайнера Олену Буреніну. Я думаю, що це ім'я ще прозвучить на світових модних подіумах", - впевнена Литовченко.

Після цього відбулося вишукане прийняття для гостей показу в кам'яній залі Посольства. Дефіле у Посольстві України зібрало кілька десятків американських ЗМІ, серед яких The Washington Post, представники мереж NBC та АBC, Washington Times, The Georgetown, DC Modern Luxury.

Влада Литовченко напророкувала світле майбутнє наймолодшій учасниці дефіле - дизайнеру Олені Буреніній (праворуч)

"Дизайнери розуміють, що це тільки початок знайомства з величезним і дуже перспективним ринком. Тому цей модний український десант - перша спроба зрозуміти його вподобання, знайти правильні контакти і, найголовніше, заявити про українську моду голосно та впевнено", - ділиться Данилевська.

А наступного дня дизайнери мали ще одну можливість переконати американців у своїй унікальності. У вишуканій садибі відомого громадського діяча та світської пані Естер Куперсміт зібралися близько сотні представниць американського істеблішменту.

Посол України у Штатах Олег Шамшур та відомий громадський діяч та світська дама Естер Куперсміт

Серед гостей закритого показу були й представники нью-йоркського магазину топових брендів одягу Neiman Marcus.

В останній день, 2-го березня о 18:00 у приміщенні Посольства Франції у США відбудеться грандіозний гала-показ всіх учасників DC Fashion Week. Планується максимальна кількість гостей, журналістів і баєрів.

За матеріалами models-karin.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів