"Арктика" влаштувала паті на ковзанах із білим зайцем

11 березня 2008, 11:16
Напередодні восьмого березня тріо "Арктика" влаштувала своє жіноче свято - з нагоди свого дворіччя. Святкувати дами поїхали на ковзанку.

"Арктика" гуляла свій день народження на ковзанах з Асією Ахат

На торжество на ковзанах із білим зайцем прийшли Ассія Ахат, Мурік, президент ФК "Десна" Олексій Савченко і команда Юрія Нікітіна у складі "НеАнгела" Слави, "Авіатора" і Васі Бондарчука.

Прийшов на гулянку навіть менеджер групи зі зламаною ногою. Останній отримав своє поранення у бою з неадекватним шанувальником за цілісність дівочих тіл.


...з Муріком

"Шосте березня для мене - особливий день. Він тричі змінив мою долю! 32 роки тому цього дня одружилися мої батьки, які донині разом, чого я їм ще надовго бажаю! Три роки тому цього ж дня народилася моя дочка Поліна! І в день її першого народження стартувала моя дебютна пісня "Скучаю"," - каже лідерка співочого тріо Оля Горбачова.

...з тортом

Запрошені зірки із задоволенням взували ковзани і демонстрували здібності ковзання. Окрім того, як і належить іменинникам, "Арктика" отримала свої подарунки.

Президент ФК "Десна" Олексій Савченко, який знявся у кліпі на пісню "Очень", привіз дівчатам у подарунок величезного білого зайця. Дами, не довго думаючи, влаштували зайцеві "бойове хрещення" на ковзанці.

...і білим зайцем від президента ФК "Десна" Олексія Савченка

А Вася Бондарчук, вочевидь пам‘ятаючи про магічне "Ноу Мартіні - ноу паті", приїхав з цілим ящиком цього напою.

Після розрізання торта було оголошено конкурс караоке. А закінчилося свято на піку веселощів. Перепросивши, Горбачова виїхала на день народження своєї дочки.

"Авіатор" цяцькався у караоке

"Мені дуже подобається те, що ми робимо зараз із саунд-продюсером альбому Василем Голдаковським", - заінтригувала Оля.

"Це однозначно дуже модно за звучанням і сподобається молодому слухачеві. Залишається тільки сподіватися, що це буде також зрозуміло і доступно для всієї аудиторії", - з посмішкою завершує вона.

А Оля Горбачова ніжно затискала "неангела" Славу

Наступний зліт Горбачова оголосила у квітні, коли вийде її новий альбом "Зірка".

За матеріалами прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів