Лорак мріє наїстися, а Каваллі шиє їй сукню до "Євробачення"

26 березня 2008, 13:45
Ані Лорак щойно повернулася із туру по Прибалтиці. Його українська засланка на "Євробачення 2008" провела разом із російським гуру попу Філіпом Кіркоровим.

Окрім того, Кароліна продовжує інтригувати: співачка досі не визначилася, у якій сукні вийде на сербську сцену. А до пошиття нарядів Ані залучила відомого модельєра Роберто Каваллі.

Також артистка зізналася, що мріє практично нажертися до відпаду....

"Дієта? Та я мрію про те, щоб поїсти! Причому, так наїстися, щоб на дні три вистачило", - поділилася Лорак в інтерв‘ю "Бліку".


Наразі ж, вочевидь, Кароліні потішити себе радощами гурманів не вдається. Атож, треба ж фігуру берегти, а то зшиє для неї метр Каваллі сукню на "Євробачення", а вона не влізе.

"Так. Філіп запропонував мені звернутися до його друга - італійського дизайнера Роберто Каваллі, щоб той зшив для мене сукню для "Євробачення". У маестро я обрала сукню з корсетом", - розповідає співачка.

Дійсно, як повідомляється на офіційному, до речі, оновленому, сайті Лорак, Ані вже встигла навідатися у Флоренцію. Та оскільки Роберто Каваллі - людина досить зайнята і майже відразу поїхав, усі дрібні деталі стосовно сукні обговорювалися з його особистим помічником.

Кілька годин проходило обговорення нового вбрання. Співачці показали ескізи суконь, які модельєр колись робив для групи "Spice girls". Технологія плаття, яке обрала Кароліна, включає корсет. Як сказав асистент Каваллі, такий самий колись був використаний для сукні Вікторії Бекхем.

Проте Лорак досі не вирішила, чи вбере для Белграду саме сукню Роберто. Усі пам‘ятають, що спеціально для "Shady Lady" дизайнер Анжела Лисиця пошила їй дві сукні: рожеву з дорогоцінними камінцями і сріблисту, зшиту з тоненьких ланцюжків.

Також Ані зізналася, що не встояла і дещо прикупила собі під час промотуру.

"У Даугавпілсі у Філіпа живуть друзі, у яких свої бутіки з одягом. Туди ми і вибралися. Я купила собі два пояси. Один - з перлів, другий - лаковий чорний. Шикарний капелюх з малюнком корони мені подарували", - каже вона.

Свій доєвробаченнєвий промотур співачка планує, за її словами, продовжити у Бельгії, Греції, Ізраїлі та Кіпрі. Позаду вже прибалтійські Таллінн, Рига, Вільнюс та ще ряд міст.

Незважаючи на те, що по Прибалтиці Кароліна роз‘їжджала з Кіркоровим, якому приписували роман із молодоюю Анастасією Стоцькою, Ані стверджує, що наречений сцен ревнощів їй не влаштовує.

"Які можуть бути сцени? Ми з Кіркоровим творчі партнери. Нас пов'язує тільки "Євробачення". І нічого близького між нами немає і бути не може", - запевняє вона.

Між іншим, як вже писав ТаблоID, саме за Ані Лорак і її пісню "Shady Lady" закликає голосувати одна з найпопулярніших радіостанцій Лондона.

Фото Дмитра Амідова, фото з офіційного сайту Ані Лорак, фото "Бліка" ,"Комсомолькьскої правди в Україні" та фото, надане прес-службою Ані Лорак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів